»   دانش و فناوری  »   لزوم استفاده روابط عمومی‌ها از شبکه‌های اجتماعی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۷

لزوم استفاده روابط عمومی‌ها از شبکه‌های اجتماعی

لزوم استفاده روابط عمومی‌ها از شبکه‌های اجتماعی
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شیوه پیام‌رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی با روی کار آمدن رسانه‌های جدید تغییر یافته، گفت: تلاش روابط عمومی‌ها و سیستم‌های اطلاع‌رسانی باید استفاده هر چه بیشتر از این بستر باشد.

به گزارش ملکانهدر ششمین آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، گفت: شیوه‌های پیام‌رسانی در دنیا تغییر پیدا کرده و بیشتر از طریق شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های جدید شده است.
وی افزود: تلاش روابط عمومی و سیستم‌های اطلاع‌رسانی در عصر جدید باید استفاده بیشتر از بستر شبکه اجتماعی باشد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: شرکت پست اخیراً تلاش کرده تا ضمن بهره‌مندی از سیستم‌های هوشمند از ساختارهای جدید استفاده بیشتری کند تا خدمات مطلوبی را در بستر IT به مردم ارائه دهد.
وی افزود: از ابتدا تا انتها مردم می‌توانند از طریق بسترهای جدید فراهم‌شده شرکت پست، مرسوله پستی خود را از طریق تلفن همراه رصد کنند.
مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ سهولت دسترسی به خدمات برای شهروندان بسیار مهم است ضمن اینکه شهروندان در عصر جدید به دنبال شفافیت بیشتر ارتباطات و اطلاعات هستند.
وی خاطرنشان کرد: 17 هزار دفتر ICT که دفاتر پیشخوان و روستایی بخشی از آنها هستند، می‌توانند خدمات دولتی را به نیابت از دستگاه‌های دولتی به مردم ارائه کنند.
مهری خاطرنشان کرد: تجارت الکترونیک و خدمات لجستیک که در جهان مرسوم شده، سه سال است در ایران پیگیری می‌شود و می‌کوشیم در این بستر خدمات توزیع کالا و اسناد را برای مردم ارائه کنیم.
وی افزود: 35 تا 500 درصد هزینه‌های تولید و پخش در ایران دلالی است که این رقم در نهایت بر دوش مصرف‌کننده سنگینی می‌کند به همین دلیل می‌کوشیم در این مسیر خدمات لجستیکی را به مردم ارائه داده و بهره‌مندی را در کشور گسترش دهیم.
منبع : ذاکرنیوز 


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

ملکانه: آیا بیماران در حال احتضار می توانند زمان مرگشان را پیش بینی کنند؟ بیمارانی که در انتهای مسیر زندگی خود قرار داشته و انتظار مرگ را می کشند می توانند زمان مرگشان را پیش بینی کنند و بسیاری از آن...
Razer Phone در حال حاضر در فروشگاه های آنلاین و حضوری مایکروسافت موجود است همین 2 هفته پیش بود که Razer نخستین تلاش خود را در زمینه تلفن همراه به جهان معرفی کرد و اولین تلفن هوشمند از جانب Razer...
گنجینه مجارستان؛ روایت خودروهای کلاسیک پنهان شده در گاراژهای بوداپست در...
کاربران از اینترنت منصفانه ناراضی‌اند؟ تصویب مدل غیرحجمی تعرفه سرویس‌های اینترنت ثابت که هفته گذشته از سوی وزیر ارتباطات اعلام شد، انتقاداتی را از سوی کاربران اینترنت ثابت در پی داشته است که عمدتا به قیمت بالا و محدودیت مصرف...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محمد زندوکیلی به نام خواب پاییزی دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام نزدیکای پاییز دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام هوای تو دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی و زانیار خسروی به نام نمیرم عقب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب