سرمربی 44 ساله یووه در طول این هفته متهم شده بود که تلاشی برای تبانی را نادیده گرفته است وترجیح داد تا بعد از برد تیمش در جام حذفی ایتالیا با خبرنگاران صحبت نکند

سایت گل- آنتونیو کنته سرمربی جوان یوونتوس بعد از برد 0-3 تیمش مقابل آولینو در روز 4شنبه و از سری بازیهای کوپا ایتالیا از صحبت کردن با خبرنگاران سرباز زد.

سرمربی سابق سیه نا فصل گذشته محرومیتی طولانی مدت را به خاطر فعالیت هایش در زمینه تبانی در طول دوران حضورش در تیم منطقه توسکان پشت سرگذاشت و فردیناندو کوپولا، دروازه بان آن زمان تیم کنته او را متهم کرد که می دانسته که تلاشی برای تبانی در دیدار آن تیم و آلبینولفه صورت گرفته و او با سکوتش اجازه داده که بازیکنان هرکاری دوست دارند انجام دهند. بعد از مطرح شدن این بحث ، کنته بیانیه ای بلندبالا را منتشر کرد و این اتهامات را رد کرد ولی همین موضوع محرومیتی طولانی را برای کنته به همراه داشت.

حالا با مطرح شدن مجدد چنین صحبت هایی کنته ترجیح داد تا دیشب بعد از برد تیمش درکنفرانس خبری حضور نیابد.

فابیو کوالیارلا که سومین گل یووه دراین بازی را به ثمر رسانده بود با اابراز خوشحالی از حضورش درترکیب اصلی بینکونری گفت:« ما خوشحالیم. این برد به گروهی از بازیکنان اختصاص دارد که همیشه خوب تمرین می کنند و هرکاری که سرمربی می خواهد را انجام می دهند. بازیکنان تغییر کردند ولی نتیجه، همان نتیجه همیشگی بود. من به علاوه به خاطر گلزنی ام نیز خوشحالم. این همیشه رضایت بخش است که وقتی در ترکیب تیم قرار می گیری عملکرد خوبی را به نمایش بگذاری.»

یووه با این برد به مرحله یک چهارم پایانی کوپا ایتالیا راه یافت