»   فرهنگی و هنری  »   قطع گاز در پردیس «زندگی» و لرزیدن مخاطبان برای تماشای فیلم‌ها
۱۸ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۲۰:۳۲

قطع گاز در پردیس «زندگی» و لرزیدن مخاطبان برای تماشای فیلم‌ها

قطع گاز در پردیس «زندگی» باعث سرد شدن بیش از حد سالن‌های نمایش فیلم‌های جشنواره فجر و اعتراض تماشاگران شده است.

یوسف زند مدیر پردیس «زندگی» در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره این مشکل اظهار کرد: از پنج شنبه صبح (17 بهمن ماه) به دلیل آنچه افت فشار اعلام شده، گاز این مجتمع سینمایی قطع شده است و به همین دلیل سیستم‌های گرمایشی نیز با مشکلاتی مواجهند.

وی افزود: از روز گذشته، سینما هوای داخل سینما کم کم سرد شد تا اینکه از عصر امروز (جمعه 18 بهمن ماه) سردی بیش از اندازه هوای سالن‌های نمایش فیلم‌های جشنواره فجر، موجب اعتراض مخاطبان شده است.

مدیر پردیس «زندگی» ضمن گله از مسئولان مرتبط با این موضوع گفت: ما از دقایق اولیه قطع گاز مجتمع، موضوع را پیگیری کردیم اما متاسفانه تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم. طبیعتا باید مسئولان اداره گاز به این نکته توجه کنند که صدها نفر برای دیدن فیلم‌های جشنواره فجر در این ایام، بلیت خریداری کرده‌اند و نباید اینگونه برای جشنواره حاشیه درست شود.

یوسف زند در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از پیگیری این موضوع توسط مسئولان سازمان سینمایی بیان کرد: در سانس‌های عصر جمعه، مخاطبان در حالی که می‌لرزیدند فیلم‌های را تماشا می‌کردند که این اتفاق موجب بروز حواشی برای ما شد. امیدوارم این اتفاق باعث نشود که تمام زحمات پنج روز نخست نمایش فیلم‌ها در پردیس «زندگی» به هدر برود.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...