»   فرهنگی و هنری  »   قصه تکراری میکروفن خاموش/ مسجدجامعی: من فقط سکه‌ها را می‌دهم!
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۰:۳۵

قصه تکراری میکروفن خاموش/ مسجدجامعی: من فقط سکه‌ها را می‌دهم!


به گزارش خبرنگار مهر، نخستین مراسم اعطای جایزه ملی ایسپا، دوشنبه‌شب 25 آذر با حضور احمد مسجدجامعی، رئیس شورای شهر تهران، حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی و سیدضیاء هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم در ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی برگزار شد.


اما این برنامه با حاشیه‌هایی هم همراه بود.


ـ بلندگوی رحیم یعقوب‌زاده، دبیر ملی جایزه ایسپا، مانند تعدادی از برنامه‌های مشابه، در تمام مدت برنامه خاموش بود و با وجود این‌که چراغ قرمز مربوط به آن روشن بود، رحیمی گزارش خود را با میکروفن خاموش ارائه کرده و باقی قسمت‌های برنامه که با اجرای وی پیش می‌رفت، با میکروفن خاموش انجام شد.


ـ تعدادی از بانوان و کارمندان نیز در این برنامه حضور داشتند که دختر چند ساله یکی از آن‌ها چندبار نظم برنامه را به هم ریخت و در نهایت و پایان برنامه با ورود حجت‌الاسلام عاملی، مادر و دختر جلسه را ترک کردند.


طیبی در ابتدای سخنانش گفت:‌ من مهندس هستم و باید در این جلسه از شما یاد بگیرم، اما همین‌قدر می‌دانم که پیشرفت حاصل یک برنامه‌ریزی صحیح است. باید در گرفتن بازخورد و فیدبک‌ها هم توجه کرد. مسجدجامعی در واکنش به استفاده طیبی از واژه «فیدبک»، به طنز گفت: وقتی از وزارت نفت می‌آیید، همین می‌شود دیگر!


هنگام اعطای الواح تقدیر به 3 پژوهشگر مورد نظر این برنامه نیز، وقتی لوح تقدیر را به دست مسجدجامعی دادند، به شوخی گفت: من فقط سکه‌ها را می‌دهم!

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...