»   اخبار حوادث واقعی  »   قصاص براي پدر اسيدپاش
۲ بهمن ۱۳۹۱ , ساعت ۲۲:۵۲

قصاص براي پدر اسيدپاش

مرد اسيدپاش که همسرش را به خاطر سوءظن به قتل رسانده بود، با درخواست دختر ناشنواي خود به قصاص محکوم شد.

اردبیل نیوز: به گزارش مهر، در اين جنايت هولناک که نيمه شب 13 مرداد 90 در يک دامداري واقع در منطقه «مرتضي گرد» بخش آفتاب – در جنوب غرب تهران – رخ داد ساکنان منطقه با شنيدن صداي فريادهاي «سوختم سوختم» زني از خانه هايشان بيرون دويدند. آنها با مشاهده زن جواني که با اسيد سوخته بود بلافاصله او را به بيمارستان رساندند.
شهين – 32 ساله – هم قبل از مرگ، شوهرش – ناصر – را عامل اسيدپاشي معرفي کرد.وي که بشدت سوخته بود تحت مراقبت‌هاي ويژه قرار گرفت اما به علت شدت آسيب‌هاي ناشي از سوختگي با اسيد و عفونت حدود يک ماه بعد – شامگاه يکشنبه 27 شهريور – مقابل چشمان حيرتزده و نگران دختر 9 ساله اش جان باخت.
از سوي ديگر با شکايت خانواده زن جوان کارآگاهان پايگاه نهم پليس آگاهي تهران رديابي براي دستگيري ناصر را در دستور کار قرار دادند. مادر قرباني در تحقيقات به کارآگاهان گفت: دخترم 10 سال قبل با ناصر ازدواج کرد و يک سال بعد هم خدا به آنها يک دختر داد که متاسفانه مشکل شنوايي دارد. بنابراين براي معالجه بچه از محل زندگي شان در شهر خلخال به تهران آمدند و مشکلاتشان هم کم کم شروع شد. بيکاري، بي پولي، اعتياد و رفتار نامناسب ناصر، دخترم را به ستوه آورده بود تا اينکه از دو سال قبل با شدت گرفتن مشکلات، شهين درخواست طلاق داد و سرانجام پس از ماه‌ها سرگرداني اوايل تير امسال از هم جدا شدند و شهين همراه دخترش به خانه ما در خلخال برگشت. يک ماه از آمدن آنها گذشته بود که ناصر به خانه ما آمد. اول سعي کرد با تهديد و زور بچه اش را ببرد اما وقتي با مخالفت‌هاي شهين روبه رو شد رفت ولي يک شب بي خبر آمد و دختر و نوه ام را دزديد و با خود به تهران برد. ما نيز از همه جا بي خبر يک هفته سرگردان و نگران به دنبال آنها بوديم غافل از اينکه ناصر آنها را دزديده و به يک دامداري مخروبه برده است. بعد هم شب 13 مرداد پس از آنکه طلاهاي دخترم را به زور از او گرفت ظرف اسيد را روي بدن و صورتش ريخت و فرار کرد.
بدين ترتيب در حالي که رديابي‌ها براي دستگيري مرد اسيدپاش ادامه داشت شامگاه سه شنبه – 12 مهر 90– يکي از بستگان مقتول که از افسران نيروي انتظامي است به طور اتفاقي متهم را که حوالي بهشت زهرا داخل خودرواش خوابيده بود شناسايي کرد. او با اعلام موضوع به همکارانش در عملياتي غافلگيرانه مرد جنايتکار را دستگير کرد. وي در بازجويي‌ها به ريختن اسيد روي همسر سابقش اعتراف و انگيزه خود را انتقامجويي دانست.
وي اظهار داشت: تير ماه از همسرم جدا شده اما به خاطر دخترمان تصميم گرفتيم دوباره ازدواج کنيم به همين خاطر از خلخال به تهران آمديم. مدتي بود به همسرم شک داشتم و اين شک آزارم مي‌داد. براي پايان دادن به شکم بر روي شهين اسد ريختم. بعد هم با سرقت طلاهايش گريختم.
با تکميل تحقيقات قاضي دادگاه بخش آفتاب براي متهم به اتهام قتل عمد کيفرخواست صادر کرد و پرونده براي رسيدگي به شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.
هفته گذشته جلسه محاکمه متهم به صورت غيرعلني در شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران و به رياست قاضي اصغر عبداللهي برگزار شد.
در اين جلسه دختر ناشنواي مقتول براي پدرش تقاضاي قصاص کرد. او که به شدت گريه مي‌کرد گفت: اين مرد پدرم نيست و مادرم را کشت.
سپس متهم به دفاع از خود پرداخت و مدعي شد به خاطر سوءظن دست به اين جنايت زده است.
قضات دادگاه پس از آخرين دفاعيات متهم و وکيل مدافعش براي صدور حکم وارد شور شده و ناصر را به قصاص محکوم کردند.

قاضي درخواست دختر ناشنوا را پذيرفت؛

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

معاون دادستان مشهد از بازداشت ۶۰ زن و مرد در یک مهمانی در این شهر خبر داد. حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایرنا گفت: «پس از هماهنگی قضایی و رعایت موازین شرعی و قانونی، مکان مورد نظر توسط ماموران...
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری گفت: شنبه این هفته در پی تماس تلفنی فرد ناشناسی با مسئولان فرودگاه کرمان مبنی بر وجود مواد ممنوعه و منفجره در هواپیمای پرواز کرمان – تهران، با همکاری پلیس...
سردار سعید منتظرالمهدی گفت: ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: عوامل فریب خورده و مخلان نظم و امنیت عمومی در ادامه تجمعات اخیر خود در محدوده خیابان پاسداران تهران اقدام به عملی مذبوحانه کرده و در حرکت جنایت‌آمیز خود به...
پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران ـ یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها