»   اخبار حوادث واقعی  »   قتل پسر جوان به خاطر ارتباط با یک دختر
۲۹ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۴:۵۱

قتل پسر جوان به خاطر ارتباط با یک دختر

پسر جوان وقتی متوجه شد خواهرش با پسری دوست شده است سناریوی قتل دوست خواهرش را اجرا کرد.

ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه ۲۶ آبان امسال ماموران پلیس آگاهی شهرستان آمل در جریان مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از بیمارستان های این شهر قرار گرفتند. در ادامه تیمی از ماموران راهی بیمارستان شده و در بررسی های اولیه خود متوجه شدند، مقتول پسر ۲۴ ساله ای به نام نصیر است که بر اثر اصابت ضربه کارد به سینه اش فوت کرده است.

تحقیقات از خانواده مقتول نشان داد، شب حادثه افراد ناشناسی به در خانه آنها رفته و پس از اینکه نصیر در را باز کرده آنها با ضربه کارد او را مجروح کرده و از محل گریخته بودند.

با توجه به نوع قتل تیم جنایی دو فرضیه را در این خصوص مطرح کردند. قتل با انگیزه اختلاف مالی و مسائل شخصی دو فرضیه ای بود که پیش روی ماموران قرار گرفت.

در نخستین گام کارآگاهان به تحقیق از دوست صمیمی مقتول پرداخته که او در بازجویی ها گفت: نصیر چندی قبل با دختر جوانی آشنا شد و آنها قصد داشتند با هم ازدواج کنند.

همزمان با کشف این سرنخ شناسایی دختر جوان در دستور کار پلیس قرار گرفت و همان شب دختر ۱۸ ساله به نام سارا شناسایی شد. سارا در بازجویی ها گفت: مدتی قبل با نصیر آشنا شده و قرار بود با هم ازدواج کنیم. به دلیل اینکه برادرم بر روی این ارتباطات حساس است این موضوع را هنوز به خانواده ام نگفته بودم.

کاراگاهان سپس برادر سارا به نام مجید ۲۷ ساله را شناسایی و او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. مجید در بازجویی های اولیه منکر قتل شد اما خیلی زود لب به اعتراف گشود و گفت: وقتی متوجه دوستی مقتول با خواهرم شدم تصمیم به انتقام گرفتم. شب حادثه همراه دو تن از دوستانم به مقابل در خانه نصیر رفتیم. وقتی در زدم خود نصیر در را باز کرد. بدون اینکه حرفی بزنم چاقو را در سینه او فرو کرده و از محل جنایت گریختم.

سرهنگ محمد عظیمی رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با تایید این خبر به مهر گفت: با عملیات همزمان کارآگاهان پلیس آگاهی آمل و ماموران عملیات ویژه پلیس آگاهی استان راز این قتل در کمتر از هشت ساعت فاش شد و در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری دو همدست متهم از سوی ماموران ادامه دارد.

به گزارش افکارنیوز، وی در پایان هشدار داد: افراد جامعه به خصوص جوانان به جای انتقامگیری شخصی بهتر است مسائل را از طریق قانونی و با مراجعه به پلیس و دستگاه قضایی حل کنند. اقدامات خودسرانه و شتابزده هیچگاه سرانجام خوبی نخواهد داشت.

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

معاون دادستان مشهد از بازداشت ۶۰ زن و مرد در یک مهمانی در این شهر خبر داد. حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایرنا گفت: «پس از هماهنگی قضایی و رعایت موازین شرعی و قانونی، مکان مورد نظر توسط ماموران...
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری گفت: شنبه این هفته در پی تماس تلفنی فرد ناشناسی با مسئولان فرودگاه کرمان مبنی بر وجود مواد ممنوعه و منفجره در هواپیمای پرواز کرمان – تهران، با همکاری پلیس...
سردار سعید منتظرالمهدی گفت: ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: عوامل فریب خورده و مخلان نظم و امنیت عمومی در ادامه تجمعات اخیر خود در محدوده خیابان پاسداران تهران اقدام به عملی مذبوحانه کرده و در حرکت جنایت‌آمیز خود به...
پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران ـ یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه...