»   اخبار سیاسی  »   قالیباف به اردبیل سفر می کند/ قالیباف صراحتا اعلام کرده که در صحنه خواهد ماند
۳ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۱۰

پور آذری:

قالیباف به اردبیل سفر می کند/ قالیباف صراحتا اعلام کرده که در صحنه خواهد ماند

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان اردبیل با اشاره به حساسیت و اهمیت انتخابات 24 خرداد ریاست جمهوری گفت: آگاهی، بصیرت و انتخاب اصلح لازمه خلق حماسه سیاسی است.

بهرام یوسف پور آذری شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران و رسانه های گروهی استان اضافه کرد: حضور و مشارکت حداکثری در عرصه انتخابات با شور و شعور می تواند تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام را خنثی کرده و پاسخی به تحریم های غرب باشد.

وی با اشاره به اهمیت خلق حماسه سیاسی و حضور ملت ایران در صحنه انتخابات از بعد سیاست خارجی و نیز اقتصادی افزود: رای 45 میلیونی در انتخابات پیش رو بی شک می تواند علاوه بر تثبیت قدرت ایران در عرصه های بین الملل، مذاکرات ایران و گروه 1+5 را به نفع کشورمان پیش ببرد.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه صحنه انتخابات باید بدور از جریان سازی و جوسازی و تنها با تاکید بر شاخص ها و معیارهای تعیین شده و سبقه نامزدهای تائید شده شکل بگیرد، یادآور شد: بداخلاقی و تخریب خواست دشمنان نظام و انقلاب بوده و باید همه از آن پرهیز کنند.

وی اجرای سناریوی تخریب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی رسانه های بیگانه را در راستای جوسازی و جریان سازی برای جلوگیری از خلق حماسه سیاسی در کشور عنوان کرد و بیان داشت: فضا سازی که اخیرا بر علیه قالیباف صورت می گیرد، نشان می دهد که رسانه های خارجی برای انتخابات ریاست جمهوری و جلوگیری از شکل گیری حماسه طرح و برنامه دارند که باید مراقبت بود.

پور آذری با اشاره به شگرد رسانه های بیگانه برای تخریب چهره قالیباف و دست کاری مصاحبه وی و پخش آن از شبکه بی بی سی تصریح کرد: آنها اگر کسی را تخریب می کنند، بی شک منافع خود را در خطر می بینند، دشمنان انقلاب هرگز صلاح ملت ایران را نمی خواهند بنابراین از ورود کسانی که به درد انقلاب می خورد، هراس دارند و تلاش می کنند با جوسازی آگاهی مردم را از مسیر خارج کنند.

وی با بیان اینکه در داخل کشور نیز برخی با سلسله حرکت های غیراخلاقی و بی تقوایی، انسان های خدوم و افرادی را که در جهت پیشبرد دینی و سیاسی حرکت می کنند، مورد تخریب قرار می دهند، عنوان کرد: به فرموده امام راحل (ره) اگر کسی از سوی رسانه های بیگانه مورد تمجید واقع شود، باید به او کناره گیری کرد.

پور آذری با بیان اینکه حتی نقد وی نیز با شیطنت برخی و با اهداف و اغراض سیاسی و شخصی سیاه نمایی و شده و به تخریب و توهین تعبیر شده است، تاکید کرد: از سوی ستاد قالیباف فیلمی تهیه و در آن تمام موضوعات در خصوص تخرب این نامزد انتخاباتی بیان شده که بزودی در اختیار ملت ایران قرار خواهد گرفت.

وی متذکر شد: مدیریت علمی براساس معیارهای اخلاقی و دینی، امروز ثمره مدیریت قالیباف است و وی با این هنر مدیریتی توانست به عنوان شهردار موفق کشور و هشتمین شهردار دنیا انتخاب شود. ورود وی به عرصه انتخابات نیز برهمین اساس و با شعار و گفتمان کارآمدی، عقلانیت و اعتدال بوده و بر معیارها تاکید دارد.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان اردبیل همچنین افزود: قالیباف صراحتا اعلام کرده که در صحنه خواهد ماند و به عنوان رقیب انتخاباتی در حوزه های مختلف حرف و برنامه دارد و با این منطق وارد عرصه شده است و تا روز 24 خرداد در میدان خواهد ماند.

وی چالش کنونی کشور را چالش مدیریتی عنوان کرد و یادآور شد: دستیابی به رشد مطلوب با توجه به استعدادهای بالقوه و ذخایر عظیم و سایر منابع موجود شدنی است و دور از دسترس نیست، اما نیازمند مدیریت کارآمد است.

پور آذری با بیان اینکه قالیباف در دوران مدیریت خود تاکنون افراط و تفریط نداشته است، اضافه کرد: وی مدیریت شهرداری را با 800 میلیارد بودجه تحویل گرفت اما در این مدت و طی سال گذشته بودجه 15 هزار میلیاردرا در شورا مصوب کرد، بدون اینکه فشاری به مردم تهران وارد شود، این رشد تنها با شگردهای مدیریتی محقق شده است.

وی با اشاره به صرف اعتبار 700 میلیاردی هزینه جمع آوری و دفع زباله تهران در سال 88 ادامه داد: این هزینه برای زباله تهران طی سه سال و در سال 91 با تولید ده ها نمونه محصول و نیز تولید برق تبدیل به هزار میلیارد درآمد برای شهرداری شد، علاوه بر این چهره تهران امروز بکلی تغییر یافته است.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان با بیان اینکه قالیباف اولین شهردار تهران است که شهرداری را بدون ریالی بدهکاری تحویل خواهد داد، عنوان کرد: یکی از ویژگی های این نامزد انتخاباتی عمل گرایی است، چنانچه اقدامات وی در حوزه شهرداری نشانگر آن بوده است.

وی همچنین در بخشی از سخنان خود از سفر قالیباف به اردبیل خبر داد و تصریح کرد: البته هنوز زمان دقیق این سفر مشخص نشده، اما وی قول داده که حتما به این استان سفر خواهد داشت.

پور آذری برنامه های تبلیغی ستاد انتخاباتی قالیباف در اردبیل را بر پایه مردم محوری عنوان کرد و گفت: برنامه های تبلیغی در این دوره بر اساس محتوا و تاثیرگذاری برنامه ریزی شده و توجه صرف به عکس و پوستر نخواهد بود و از اسراف و ریخت و پاس جلوگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه جهت آگاهی و حضور حداکثری در انتخابات برنامه های مبسوطی را اجرا خواهیم کرد، متذکر شد: روسای ستادهای استانی نیز برای مناظرات با هر گروهی آمادگی دارند، ضمن اینکه معتقدیم انتخابات مردمی با ستادهای مردمی موفق خواهد بود و بر همین اساس روال کاری تبلیغاتی قالیباف با محوریت مردم می باشد.

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نرگس موسوی (دختر میرحسین موسوی) فیش‌های حقوقی خود را منتشر کرد نرگس موسوی، دختر میرحسین و رهنورد در پستی در اینستاگرام خود با انتشار فیش‌های حقوقی چند سال گذشته خود به تهمت‌پراکنی‌ها و فحاشی‌های عده‌ای در فضای مجازی واکنش نشان داده...
اجرای برنامه هنری چند دختر بچه این‌بار موضوعی بود که بر اساس آن پرونده حمله رسانه‌ای به شهردار تهران تکمیل شود. به گزارش روزنامه اعتماد؛ آنها برگزار‌کنندگان این برنامه را به ابتذال و زمینه‌سازی برای «رقص دختران» متهم کرده‌اند. حالا محمد...
رفع حصر تا عید صورت می‌گیرد غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران و عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید،‌ در توئیتر خود نوشت: طبق آخرین جلسات و مذاکراتی که با سران محترم قوا و آقای شمخانی داشته‌ایم، استنباط ما این بوده است...
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور فراخوانی از عموم کارگران شاغل و بازنشسته و نهادهای صنفی کارگری خواستند تا برای روز چهارشنبه (دوم اسفند) با برپایی تجمع صنفی مقابل محل استقرار شورای نگهبان...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب