»   دانش و فناوری  »   فیل اسپنسر به تیم رهبری مایکروسافت پیوست
۳۱ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۶:۳۵

فیل اسپنسر به تیم رهبری مایکروسافت پیوست

فیل اسپنسر به تیم رهبری مایکروسافت پیوست
فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، به تیم رهبری ارشد این کمپانی ملحق شد. او نفر شانزدهم از این تیم مسحوب می شود. مدیرعامل مایکروسافت، مدیر ارشد مالی و مدیر هوش مصنوعی مایکروسافت نیز از جمله افراد مهم حاضر در این تیم هستند.

به گزارش ملکانهدر حالی که پیش از این خبرهایی مبنی بر کنار گذاشته شدن بخش ایکس باکس مایکروسافت به گوش می رسید، اما سیاست های اخیر این شرکت نشان از اهمیت بخش بازی برای مدیریت جدید مایکروسافت است.
فیل اسپنسر نیز در توییتر، به قدردانی از کسانی که او را در رسیدن به این مقام، حمایت کرده اند، پرداخته است: «این اتفاق، نشان از نگاه ویژه مایکروسافت به بخش بازی های ویدیویی بوده و عضویت من در این تیم، باعث افتخار من است.»
لازم به ذکر است که درآمد بخش بازی مایکروسافت، با رشد 34 درصدی خود نسبت به آخرین دوره عملیاتی، به رقم 2.1 میلیارد دلار رسیده است.
اسپنسر که 25 سال را در بخش های مختلف مایکروسافت گذرانده، در تابستان سال 2015 میلادی، به ریاست بخش ایکس باکس مایکروسافت رسید. همچنین او وظیفه رهبری بخش های ایکس باکس لایو و استودیو مایکروسافت و سایر ارگان های مرتبط با برند ایکس باکس را نیز بر عهده دارد.
منبع : دیجیاتو 

[uniplace_links]

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

رجیستری تبلت ها به سال آینده موکول شد سخنگوی طرح رجیستری موبایل گفت: این امکان که در آینده موبایل براساس کد ملی ثبت شود وجود دارد. به گزارش ملکانه : حمیدرضا دهقانی‌نیا سخنگوی طرح رجیستری موبایل درباره وجود هرگونه باگ یا...
نگاهی بر بازی مستقل I fell from Grace؛ جان عشاق اصولاً...
تصاویر آهسته‌ از نحوه‌ی عملکرد تلویزیون‌ها با اینکه تکنولوژی بکار...
راهنمای کامل افزایش سرعت اینترنت خانگی وای فای یکی از مهم‌ترین فناوری‌های موجود در سیر تکاملی اینترنت است، چون هیچ کس دوست ندارد محدود به سیم باشد، ولی در عین حال همین فناوری یکی از آزاردهنده‌ترین فناوری‌های فعلی است. اگر...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب