»   سینما  »   فروش فوق العاده «دربند» در اکثر سینماها/ «گناهکاران» 135 میلیونی شد
۱۵ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۲۲

فروش فیلم ها در سالن های سینمایی تهران و شهرستان

فروش فوق العاده «دربند» در اکثر سینماها/ «گناهکاران» 135 میلیونی شد

فیلم پرویز شهبازی این هفته توانست از مرز گیشه یک میلیارد تومان گذر کند این رقم البته با احتساب فروش 220 میلیونی این فیلم در شهرستانهاست. با روندی که فیلم «دربند» پیش گرفته این فیلم طی دو هفته آینده در تهران نیز میلیاردی خواهد شد.

فیلم پرویز شهبازی این هفته توانست از مرز گیشه یک میلیارد تومان گذر کند. این رقم البته با احتساب فروش 220 میلیونی این فیلم در شهرستانهاست. با روندی که فیلم «دربند» پیش گرفته این فیلم طی دو هفته آینده در تهران نیز میلیاردی خواهد شد.

«به خاطر پونه» بعد از «دربند» دومین فیلم پرمخاطب جدول اکران است. فیلم هاتف علیمردانی تنها فیلمی است که این هفته در شهرستان ها افزایش سالن داشته. قم (2 سینما)، لنگرود و انزلی شهرهایی هستند که به تازگی میزبان این فیلم شده اند. با احتساب گیشه 295 میلیونی فیلم در شهرستان ها مجموع گیشه «به خاطر پونه» حدود 900 میلیون تومان شده است.

«بشارت به …» با توجه به تعداد محدود سالن هایش فروش خوبی دارد. خصوصا آخر هفته ها که به دلیل استقبال مخاطب، این فیلم در سینما آزادی به سانس فوق العاده می کشد. فیلم محمد هادی کریمی در تهران بیش از 200 میلیون تومان فروخته و با احتساب گیشه شهرستان ها به مرز فروش 300 میلیون تومان نزدیک شده است. «بشارت به …» با همین تعداد سالن در تهران و شهرستانها وارد هفته جدید اکران خود خواهد شد.

«گناهکاران» نیز از نظر گیشه شرایطی مشابه با «بشارت به …» دارد. با این تفاوت که فیلم قریبیان یک هفته زودتر از فیلم هادی کریمی روی پرده رفته است. «گناهکاران» هفته گذشته سینمای سرگروهش را از دست داده و این روزها در 13 سالن روی پرده است. این فیلم البته در شهرستان ها فروش بهتری دارد و تاکنون 135 میلیون تومان فروخته است.

«هیس…» و «پل چوبی» تقریبا فروشی نزدیک به هم دارند. نکته قابل توجه اینجاست که فیلم کرم پور با وجود عرضه در شبکه نمایش خانگی هم چنان تماشاگر دارد و احتمالا تا هفته آینده سینماهایش را حفظ خواهد کرد. «پل چوبی» بعد از گذشت 68 روز نمایش حدود یک میلیارد و ششصت میلیون تومان فروش داشته است. «هیس…» نیز تاکنون 5/4 میلیارد تومان فروخته و بعد «رسوایی» عنوان دومین فیلم پرمخاطب جدول اکران را نصیب خود کرده است.

«578 روز انتظار» کم مخاطب ترین فیلم جدول اکران از امروز سینمای سرگروهش (قدس) را از دست خواهد داد. در عوض این هفته در شهرهایی چون ارومیه، تبریز و همدان اکران شده است. قرار است بعد از دهه محرم فیلم هایی چون «ترنج»، «تنها تنهای تنها»، «عملیات مهد کودک» و «نازنین» جای فیلم های قدیمی را بگیرند.

آخرین مطالب این بخش سینما

گزارش جدول فروش هفتگی ویدئو‌ها در سینماهای کشورهای جهان اولین بار در بانی‌ویدئو پدیدار...
گزارش جدول فروش ویدیو‏های روی پرده در تهران تا ۲۰ آذر اولین بار در بانی‌ویدیو پدیدار...
بانی ویدئو – گروه سینمای جهان: کارتون «کوکو» که محصول مشترک کمپانی های والت دیسنی و پیکسار است و اکران آن در مکزیک از هشت هفته پیش و در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا از ۳ هفته پیش آغاز...
علی‌اکبر یساولی بنیانگذار انتشارات یساولی شب گذشته در سن ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت. به گزارش فارس، علی‌اکبر یساولی بنیانگذار انتشارات یساولی شب گذشته در سن ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت. مراسم تشییع بنیانگذار نشر...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب