»   اخبار شهرستان ها  »   فروش آرد مورد نیاز نانوایی‌ها به صورت اینترنتی
۲ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۴:۳۶

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل خبر داد

فروش آرد مورد نیاز نانوایی‌ها به صورت اینترنتی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: در آینده‌ای نه چندان دور با راه‌اندازی سایت اینترنتی فروش آرد، نانوایان می‌توانند به صورت اینترنتی آرد مورد نیاز خود را تأمین کنند.

عباس کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: با هماهنگی فرمانداری‌های استان سعی کردیم عاملان توزیع آرد را در اردبیل و شهرستان‌های تابعه ساماندهی کنیم که از لحاظ تحویل آرد به خبازی‌ها مشکلی پیش نیاید.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات شرکت غله پرداخت حق مباشرت تمام تعاونی‌های روستایی است که به عنوان مباشران غله با ما قرارداد بستند.

کریمی خاطر نشان کرد:‌ در این رابطه حق مباشرت آنها در سال 90 به طور کامل پرداخت شده است.

این مسئول استانی اضافه کرد: ما از تمام مدیران کارخانجات آردسازی استان تشکر می‌کنیم که کار خود را به خوبی انجام دادند به طوریکه کیفیت آرد تولید شده در این استان بسیار بهتر و مطلوب‌تر از استان‌های همجوار است.

وی بیان کرد: کیفیت آرد تولید شده در استان اردبیل مطلوب و عالی است به طوریکه استان‌های آذربایجان شرقی و گیلان آرد مورد نیاز خود را از کارخانجات آردسازی ما تأمین می‌کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل یادآور شد: براساس نظارت و بازرسی برخی از دستگاه‌های مربوطه که با شرکت غله همکاری می‌کنند کیفیت نان تولیدی این استان قابل قبول بوده و نارسایی‌های گذشته نیز برطرف شده است.

کریمی در ادامه گفت: ‌براساس آخرین ارزیابی مرکز پژوهشکده غلات کل کشور در مورد کیفیت نان تولیدی از 100 نمره توانستیم 78 نمره را کسب کنیم.

وی افزود: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته یک اکیپ بازرسی شامل نماینده استانداری، فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی، اداره استاندارد، تعزیرات حکومتی به همراه مسئولان آزمایشگاه غله هر هفته از کارخانجات آردسازی بازدید کرده و کیفیت نان تولیدی را بررسی می‌کنند.

کریمی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات اساسی شرکت غله استان تشکیل منظم جلسات کمیته ارتقای کیفیت گندم، آرد و نان کارخانه‌های آردسازی است.

وی خاطر نشان کرد: برای ارتقای کیفیت آرد و نان با همکاری کارشناسان مرکز تحقیقات کشاورزی استان نوع گندم و بذر از لحاظ کیفیت و کمیت مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند.

کریمی اضافه کرد:‌ بیش از 85 درصد کشاورزان از بذری که مرکز تحقیقات کشاورزی استان توصیه کرده استفاده می‌کنند و از آن برای اراضی دیم و آبی در زمان کشت بهره می‌گیرند.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب