»   اخبار شهرستان ها  »   فرماندار خلخال از تصمیمات کارگروه اشتغال استان انتقاد کرد
۱۴ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۰:۱۸

فرماندار خلخال از تصمیمات کارگروه اشتغال استان انتقاد کرد

فرماندار شهرستان خلخال از تصمیمات جزیره‌ای کارگروه اشتغال استان در خصوص توجه نکردن به تصمیمات دستگاه‌های شهرستانی انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هوشنگ محمدی فرماندار خلخال عصر امروز در کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان خلخال ضمن انتقاد شدید از تصمیمات جزیره‌ای کارگروه اشتغال استان در خصوص توجه نکردن به تصمیمات دستگاه‌های شهرستانی گفت: فرمانداری که حق دخالت در تصمیم‌گیری برای مشاغل خانگی شهرستان خود را ندارد در نظارت آن نیز دخل و تصرف نخواهد داشت.

وی خواستار استفاده از نظر دستگاه‌های اجرایی شهرستانی و تصمیمات کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان شد و افزود: نظر مسئولین و دستگاه‌های اجرایی شهرستان و دستگاه‌های معرفی‌کننده طرح باید در مورد طرح‌های مصوب در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری لحاظ شود.

13910914000485 PhotoL - فرماندار خلخال از تصمیمات کارگروه اشتغال استان انتقاد کرد

هوشنگ محمدی در ادامه ضمن اعلام مهلت ضرب‌العجل یک هفته‌ای برای 332 طرح تصویبی باقی مانده خواستار تسریع در تعیین شعبه بانکی و تعیین تکلیف آن شد.

فرماندار خلخال افزود: در سال گذشته اعتبار و سهم ابلاغی مشاغل خانگی شهرستان خلخال 33 میلیارد و 994 میلیون ریال بوده که در قالب 968 طرح به مبلغ 35 میلیارد و 709 میلیون ریال پرداخت شده که مانده اعتبار سهم مشاغل خانگی سال گذشته 15 میلیارد و 807 میلیون ریال است.

وی اعتبار سال 91 شهرستان خلخال در حوزه مشاغل خانگی را 37 میلیارد و 206 میلیون ریال اعلام نمود و افزود: ما انتظار داریم که دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب سریع و راه‌اندازی کار مردم جدیت ویژه به خرج دهند.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با اینکه هشت ماه از سال گذشته اما انتظار داریم همکاری بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی به نحوی باشد که این مبلغ تا پایان سال جذب شود.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌‌گذاری شهرستان خلخال از سیستم بانکی و صندوق مهر امام رضا (ع) خواست تا رسیدگی و پرداخت پرونده‌های مشاغل خانگی را در اولویت کاری قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، هوشنگ محمدی فرماندار خلخال در این جلسه از بانک عامل کشاورزی و صادرات به لحاظ پرداخت سریع و راه‌اندازی کار مردم در بخش مشاغل خانگی سال 90 تقدیر کرد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

2 دیدگاه برای فرماندار خلخال از تصمیمات کارگروه اشتغال استان انتقاد کرد

 1. غیور
  0

  سایتتون خیلی خوبه من هر روز میام خبرها رو می خونم


 • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

  ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

  دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
  جدیدترین ترانه ها
 • آخرین مطالب