پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و صاحب توپ و میدان شد و چند فرصت خوب گلزنی هم ایجاد کرد. در دقیقه 17 علی علیپور با پاس مهدی طارمی با دروازه بان تک به تک شد که ضربه این بازیکن را علیرضا بیرانوند مهار کرد.

در ادامه حملات سرخپوشان فرصت های گلزنی این تیم توسط طارمی، احمدزاده و رضاییان به هدر رفت تا این که میلاد کمندانی توانست در دقیقه 40 و با ضربه ای دقیق از داخل محوطه گل تیمش را به ثمر برساند تا نیمه نخست با یک گل به پایان برسد.

در نیمه دوم دوم مهدی طارمی در دقیقه 69 ضربه پنالتی را از دست داد و بیرانوند توانست توپ را مهار کند. در دقیقه 73 محمد دانشگر گل تساوی را به ثمر رساند تا نفتی ها به یک امتیاز از این دیدار دست پیدا کنند.

سرخپوشان به مانند دیدارهای قبلی فرصت های متعدد گلزنی را ایجاد کردند اما آنها را به هدر دادند تا بهترین موقعیت را برای رسیدن به بالای جدول از دست بدهد.

 

استادیوم: تختی      تماشاگر: 10 هزار نفر

داور: محمدرضا اکبریان  کمک داوران: رضا سخندان و حسن ظهیری

اخطار: پیام صادقیان (37)، محمد دانشگر (73)، ایمان مبعلی(80)، ارسلان مطهری(89) نفت تهران – احمد نورالهی (42)، محسن مسلمان(57)، علی علیپور(69)، مهدی طارمی(74)، محمد انصاری(78) پرسپولیس

 

ترکیب تیم نفت:

علیرضا بیرانوند، حمید بوحمدان(از دقیقه 83 امیرارسلان مطهری)، سعید لطفی(از دقیقه 49 عباس بوعذار)، وحید امیری، محمد دانشگر، مهدی شیری،  سیامک کوروشی، ایمان مبعلی، پیام صادقیان(از دقیقه 72 آرش رضاوند)، آلویز نانگ، و مهدی علیاری.

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

ترکیب پرسپولیس:

سوشا مکانی، رامین رضاییان، محمد انصاری، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، احمد نورالهی، علی علیپور، میلاد کمندانی(از دقیقه 76 بابک حاتمی)، محسن مسلمان(از دقیقه 84 جری بنگستون)، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ