»   اخبار شهرستان ها  »   فرصت‌سوزی در بحث اقتصاد ظلم به منطقه است
۲ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۰۰

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی:

فرصت‌سوزی در بحث اقتصاد ظلم به منطقه است

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: فرصت‌سوزی در بحث اقتصاد و از دست دادن زمینه‌های توسعه اردبیل ظلم به منطقه است.

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: در سال‌های اخیر فرصت‌های بسیاری در خصوص تولید از دست رفته، غافل از این‌که اردبیل از توانمندی و ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و دولت باید با ایمان داشتن به توانایی‌های بخش خصوصی و تعامل در کاستن از مشکلات عدیده این بخش اهتمام ویژه داشته باشد.

وی با بیان این‌که ما باید جهادگران عرصه صنعت و تولید را در استان اردبیل قدر دانسته و از آنها حمایت کنیم، افزود: تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در اشتغال منطقه، خودکفایی و پیشرفت استان دارند بنابراین در مجلس شورای اسلامی نیز برای رفع مشکلات و نارسایی‌هایی که از رونق و پویایی اقتصاد کشور کاسته است، تلاش خواهیم کرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: در سالی که مزین به تولید، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است باید از حقوق و مطالبات تلاشگران و جهادگران عرصه صنعت و تولید دفاعی شجاعانه داشته باشیم.

وی واردات بی‌رویه را ضربه‌ای بزرگ بر تولیدات کشور دانست و گفت: با تصویب قوانین لازم ضمن حمایت از تولیدات داخلی باید همه روزنه‌های سوء استفاده‌‌های اقتصادی را نیز بست.

پیرمؤذن با یادآوری سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اردبیل عنوان کرد: برای بی‌تأثیر کردن تحریم‌ها، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی کشور ضروری است و مجلس، دولت و بخش خصوصی باید همدل و در کنار هم با برنامه‌ریزی‌های علمی و اصولی تلاشی مضاعف داشته باشند.

وی نقش اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران و استان را در توسعه اقتصادی بسیار با اهمیت توصیف کرد و افزود: اتاق بازرگانی در سطح کشور با لحاظ کردن منافع عمومی در بعد اقتصادی علاوه بر تأثیرگذاری بر اقتصاد، منشأ برکات بسیاری برای کشور بوده است.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی فرصتی مغتنم برای افزایش و تقویت تولیدات داخلی در راستای توسعه کشور است.

پیرموذن عنوان کرد: در سال‌جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام‌گذاری شده در سنگر مجلس همه نمایندگان استان برای تحقق نظر رهبر انقلاب تمام توان خود را به کار می‌گیرند.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب