گسترش فولاد تیم برتر نیمه نخست بود اما این 45 دقیقه بدون گل خاتمه یافت

سایت گل-
پنجشنبه 28 آذرماه 1392-هفته نوزدهم سیزدهمین دوره لیگ برتر

ورزشگاه حافظیه شیراز-تماشاگر:حدود هزار نفر

داور: امیرحسین فتاحی  کمک ها:علی میرزابیگی وحمید سبحانی

گل:

اخطار:مهرداد بایرامی و نظامی پور(گسترش فولاد)رامتین سلیمان زاده وجلال علی محمدی ( فجر )

اخراج:

فجرسپاسی:محمد صالح خلیل آزاد،صمد زارع،محمد انصاری،هادی ایمانی، میثم خداشناس، مهرداد کریمیان، جلال الدین علی محمدی، رامین سلیمان نژاد، آرمان رضایی(64- علیرضا جلیلی )، پویا نزهتی ( 54- سمیر بکریچ ) و محمد حیدری ( 74- مهرداد معدنچی ) سرمربی: محمود یاوری

گسترش فولاد:محسن فروزان، امید نظامی پور، احمد کامدار( 70- محمود خمیسی) ، خالد شفیعی، سعید مهدی پور، میثم نقی زاده، سید محسن حسینی، رسول علیزاده( 55- ایمان موسوی )، مهرداد بایرامی( 80- علیرضا نقی زاده )، مصطفی اکرامی و جابرانصاری     سرمربی: رسول خطیبی

شرح بازی:

نیمه اول:تیم تبریزی بازی را با حملات مداوم آغاز کرد. خطیبی دست سرهنگ را خوانده بود و با بستن کناره ها راه نفوذ فجری ها را مسدود کرد. پرس در نیمه حریف هم از دیگر تدابیر خطیبی بود و سعی داشت در نیمه فجر توپ بگیرد و روی سرعت نفرات خود به دروازه نزدیک شود. یک بار هم بایرامی دیرک عمودی را با ضربه سر لرزاند. فجری ها در نیمه خودی دفاع چند لایه ایجاد کرده بودند و کمتر توانستند در فاز حمله حاضر شوند.بی تردید تیم تبریزی تیم برتر نیمه اول بود.

نیمه دوم:

45 دقیقه نیمه دوم بر خلاف نیمه اول این فجری ها بودند که میل به هجوم ورسیدن به گل را بیشتر نشان دادند ، اما همه نقشه های زرد پوشان نهایتا تا پشت محوطه جریمه گسترش ختم می شد واتفاق خاصی روی دروازه میهمان ایجاد نشد، ارسال از کنارین از سوی فجری ها واوت های بلند دستی توسط خالد شفیعی از گسترش  با مشت های دروازه بانان دو بارها همراه شد تا برنامه دیگری را از دو تیم شاهد نباشیم ف یک فرصت ضد حمله و موقعیت تک به تک برای نقی زاده از گسترش در دقیقه 86 و یک موقعیت خطرناک برای سمیر برکیچ در 90 +4 می توانست نتیجه بازی را با تغییرمواجه کند که هیچکدام نتوانستند از این تک موقعیت عالی بهره لازم را ببرند.

ستاره:تلاش بازیکنان دو تیم در طول 90 دقیقه انتخاب بهترین بازیکن را با مشکل روبرو کرد اما تلاش خالد شفیعی از گسترش می تواند مورد تقدیر قرار گیرد.

 

اتفاق ویژه:جوانترین مربی لیگ در مقابل پیشکسوت این عرصه با ارائه بازی پایاپای به تقسیم امتیازات منجر شد تا جناب سرهنگ به روز های سخت اینده بیاندیشد.