ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا به دفاع از هم تیمی آرژانتینی اش برخاسته است

سایت گل- سسک فابرگاس ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا حالا درمورد لیونل مسی و صحبت هایی که درمورد او به گوش می رسد صحبت کرده و به دفاع از ستاره آرژانتینی برخاسته.

فابرگاس هم مثل اکثر رسانه های کاتالونیایی براین باور است که این یک کمپینی است که برای خراب کردن وجهه مسی به راه انداخته شده است. او دراین باره گفت:« اتفاقی در حال جریان است. افرادی هستند که از گفتن این حرفها، بدون آنکه دلیل و مدرکی داشته باشند سود می برند. بعد از شش سال تعریف وتمجید کردن از مسی، انگار برخی ها خسته شده اند و به دنبال چیزهاو صحبت های دیگری هستند.بعضی ها از اینکه مسی بهترین است خسته شده اند و انگار که نیازبه تغییردر میان بهترین های دنیای فوتبال  است. ولی لئو بهترین بازیکن دنیاست و حرفش را در زمین چمن می زند. او در زمین به بهترین نحو ممکن حرفهایش را می زند.»

سسک در ادامه گفتگویش با مارکا به این نکته اشاره کرد که در بازی یکشنبه بارسا مقابل ختافه که آخرین بازی کاتالونیایی ها در سال 2013 خواهد بود، مسی ونیمار حضور نخواهند داشت و گفت:« مسی ونیمار نیستند ولی ستاره های دیگری مثل چابی،الکسیس، اینیستا و پدرو را داریم. خیلی مهم است که بتوانیم سا ل2013 را با صدرنشینی به پایان ببریم تا تعطیلات کوتاهمان را درکمال آرامش سپری کنیم. ساده نخواهد بود. ختافه تیمی است که عملکرد خیلی خوبی دارد.»