شنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
»   فوتبال خارجی  »   عوضی ِ لجن، نه انسانی نه کاپیتان!
30 بازدید
۲۸ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۰۴
عوضی ِ لجن، نه انسانی نه کاپیتان!

تيفوسي‌ها حال مائورو ايكاردي را گرفتند

عوضی ِ لجن، نه انسانی نه کاپیتان!

تیفوسی‌های خشمگین نراتزوری در بازی برابر کالیاری دستنوشته‌های متعدد زیادی داشتند که همگی خطاب به مائورو ایکاردی نوشته شده بود.

بحران اينتري‌ها اين روزها تمامي ندارد‌؛ پس از كسب نتايج ضعيفي كه دي بوئر و تيمش در اين فصل براي آبي و مشكي‌پوشان ميلان گرفته‌اند توقع اين بود كه آنها در ديدار قبل تيم نه چندان قدرتمند كالياري به برتري برسند ولي يك‌شنبه شب باز هم يك شكست ديگر (2 بر يك) در كارنامه آنها ثبت شد تا بحران از چيزي كه هست بيشتر هم شود.

البته اين شكست سوژه اصلي جوزپه مه آتزا (ورزشگاه خانگي اينتر) نبود چون تيفوسي‌هاي ميلان آمده بودند تا با مائورو ايكاردي، كاپيتان آرژانتيني تيمشان تسويه حساب كنند! تيفوسي‌هاي خشمگين نراتزوري در اين بازي دستنوشته‌هاي متعدد زيادي داشتند كه همگي خطاب به مائورو ايكاردي نوشته شده بود. به محض اينكه مائورو پايش را در ورزشگاه گذاشت جو متشنج شد و اينتري‌ها فهميدند كه همگي روز سختي پيش‌رو دارند. بخش اصلي تيفوسي‌هايي كه در جايگاه شمالي جوزپه مه آتزا نشسته بودند، همان تندروهايي بودند كه به غير از الفاظ ركيك، چيز ديگري خطاب به مائورو براي گفتن نداشتند‌؛ بازيكن 23 ساله آرژانتيني كه نه تنها بازوبند كاپيتاني نراتزوري را به بازو مي‌بندد بلكه همين حالا 115 مسابقه براي اينتر داشته و 58 گل هم زده است.

شرايط براي مائورو در دقيقه 26 بازي بدتر هم شد. در اين دقيقه اينتري‌ها صاحب يك ضربه پنالتي شدند كه مهاجم آرژانتيني پشت توپ ايستاد ولي خراب كردن همان ضربه كافي بود تا هو شدن كاپيتان بيش از پيش در ورزشگاه به گوش برسد. تيفوسي‌ها هرگز حاضر نشدند در طول 90 دقيقه هيچ كدام از دستنوشته‌ها را پايين بياورند. دستنوشته‌هايي كه همگي الفاظ زننده‌اي خطاب به مائورو داشتند: «100 گل بزني و 100 جام هم بياوري باز نمي‌تواني شخصيت لجني كه داري را پاك كني». «تو از يك بچه براي توجيه كردن خودت استفاده كردي ولي ما به صورتت لجن مي‌زنيم. تو انسان نيستي، كاپيتان نيستي، فقط لجن هستي». «تو چرند گفته‌اي تا خودت را محبوب كني، بزدل عوضي!»… ديدن اين صحنه‌ها براي بسياري از ميلاني‌ها كه نمي‌دانستند چه شده كه ستاره و كاپيتان فصل پيش‌شان در عرض يك شب تبديل به منفورترين چهره تيفوسي‌ها شده، حسابي شوكه‌كننده بود.

چرا تيفوسي‌هاي اينتر از خجالت كاپيتانشان درآمدند؟
ماجراي فحاشي گسترده به مائورو ايكاردي به كتاب بيوگرافي تازه او برمي‌گردد كه منتشر شده. اين كتاب (هميشه به پيش) بخشي دارد كه در آن، ايكاردي ماجراي درگير شدنش با تيفوسي‌هاي ميلان بعد از شكست در فوريه 2015 مقابل ساسولو را تعريف مي‌كند. ماجرا از اين قرار است كه او بعد از بازي پيراهنش را به سمت بچه‌اي مي‌اندازد كه هوادار اينتر است ولي يكي از تيفوسي‌ها آن پيراهن را از چنگ آن هوادار درمي آورد و ايكاردي آن شخص را «عوضي» صدا مي‌كند.

مائورو كه نگران بروز مشكلات بيشتري بين خودش و تيفوسي‌هاي اينتر بوده مي‌رود و سناريو را براي مديريت باشگاه تعريف مي‌كند. او در كتابش خطاب به مديران باشگاه نوشته: «مي‌روم و 100 خلافكار آرژانتيني را به اينجا مي‌آورم تا همه آنها (تيفوسي‌هاي اينتر) را بكشند. من خودم حاضرم يكي يكي با همه آنها مبارزه كنم. شايد آنها نمي‌دانند كه من در محله‌اي بزرگ شده‌ام كه بدترين خلافكارها و قاتلان آمريكاي جنوبي در خيابان‌هايش قدم مي‌زدند».

به خلافكارها بگو ما اينجاييم!
كابوس ايكاردي فقط مربوط به بازي و شكست مقابل كالياري نبود چون بعدها كه او به خانه‌‌اش رسيد مشكلات همچنان به قوت خودش باقي بود. تيفوسي‌ها كه دل پري از مائورو داشتند خودشان را به خانه او رساندند و با دستنوشته ديگري انتظار مائورو را كشيدند: «ما اينجاييم. وقتي دوستان آرژانتيني‌ات رسيدند ما را خبر كن!». البته ايكاردي وقتي متوجه عمق فاجعه شد خيلي سريع دست به كار شد و در اينستاگرامش پستي منتشر كرد كه هم عذرخواهي كرده بود و هم توضيحاتي درباره آن ماجرا داده بود. با اين حال اين عذرخواهي هم مانع از آن نشد كه مديريت باشگاه با كاپيتانش برخورد كند. خاوير زانتي، كاپيتان آرژانتيني سابق اينتر كه اين روزها نايب‌رئيس باشگاه است خودشان را در تيم تيفوسي‌ها قرار و خبر داد كه جريمه‌هاي سنگيني در انتظار مائورو است. زانتي در صحبت‌هايي كه سايت باشگاه منتشر كرده گفت: «براي ما، تيفوسي‌ها مهمتر از هر چيزي هستند و همه بايد به آنها احترام بگذارند». با وجود اين عذرخواهي‌ها بعيد است كه تيفوسي‌ها به اين راحتي دست از سر كاپيتان فعلي بردارند‌؛ به ويژه الان كه شرايط تيم اصلاً خوب نيست و با شكست تازه‌اي كه متحمل شده‌اند به نيمه پايين جدول در رتبه يازدهم هم سقوط كرده‌اند.

ماشین ایکاردی هم قربانی شد

هواداران افراطی اینترمیلان پس از شکست 2 بر یک برابر کالیاری که در جریان آن مائورو ایکاردی، کاپیتان آرژانتینی‌شان، یک پنالتی را هم از دست داده بود عصبانی و به ماشین او حمله‌ور شدند. ماشین مائورو ایکاردی در پارکینگ ورزشگاه پارک بوده و باعث شد تا هواداران عصبانی نراتزوری به آن دسترسی داشته باشند و خساراتی را به بازیکن جنجالی این روزهای خودشان بزنند. شرایط آن‌قدر برای ایکاردی بد شده بود که پس از این دیدار او با اسکورت نیروهای امنیتی ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا را ترک کرد.

 

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش فوتبال خارجی

عوضی ِ لجن، نه انسانی نه کاپیتان!
یکی از مشکل های تیم های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دریافت اخطارهای مختلف و بی مورد بود. اخطار هایی که باعث محرومیت بازیکنان از دیدار های بعدی می شد. به طور مثال تیم ...
سارا کاربونرو: از زندگی در اسپانیا لذت نمی‌بردم
سارا کاربونرو: از زندگی در اسپانیا لذت نمی‌بردم سارا كاربونرو همسر ايكر كاسياس يكي از خبرنگاران معروف اسپانيايي است. كاربونرو كه براي همراهي همسرش به پرتغال و شهر پورتو نقل‌مكان كرده، گهگداري براي انجام ...
انصاری‌فرد با المپیاکوس قهرمان یونان شد
المپیاکوس  از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه خانگی کارایسکاکیس میزبان جیانینا بود و موفق شد با برتری پر گل 5 بر صفر و در حضور 90 دقیقه‌ای کریم انصاری‌فرد عنوان قهرمانی این فصل یونان را ...
برد دراماتیک کاتالان‌ها در سانتیاگو برنابئو
حساس‌ترین بازی این هفته اروپا از هفته سی‌و‌سوم لالیگای اسپانیا از ساعت 23:15 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بین رئال‌مادرید و بارسلونا برگزار شد. ال‌کلاسیکویی که به دلیل شرایط جدول حساسیت دوچندانی داشت و از شکل ابتدایی ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • مطالب مرتبط

  • دانلود آهنگ جدید احمدرضا نبی زاده به نام فصل پنجم دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام قدم میزنم دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام خواب جدایی دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام نفسم رفت دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین و فریدون آسرایی به نام کمک کن
    جدیدترین ترانه ها
  • مطالب اخیر