»   اخبار شهرستان ها  »   عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شد
۲۹ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۳:۱۹

عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شد

در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اردبیل عزیزه تراز با کسب 18 رأی از 18 رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

اردبیل نیوز:

در جلسه مجمع نتخاباتی هئیت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اردبیل عزیزه تراز با کسب 18 رای از 18 رای ماخوذه به مدت 4سال بعنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هئیت موتورسواری و اتومبیل رانی استان با حضور نائب رئیس و دبیرفدراسیون،مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل،بهرامی مدیردفترفدراسیون،حبیب زاده رییس هیئت آذربایجان غربی واعضا مجمع در سالن کنفرانس پهلوان رضازاده برگزارشد.

IMG 0085 6965 - عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شددراین مجمع نائب رئیس ودبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: کشور ما با داشتن 16میلیون خودرو و صدور 36میلیون گواهینامه وعلاقمندان بیشمارجایگاه مناسب دررشته موتورسواری و اتومبیل رانی در جهان ندارد بر همین اساس با برنامه های ویژه  تلاش می کنیم این جایگاه را ارتقا دهیم.

محمود رضایی افزود: در همین راستا برای عضویت و میزبانی مسابقات رالی (مرک) که دومین رالی بزرگ خاورمیانه است، پیشنهاد دادیم که پس از برگزاری مسابقات کاندیداتوری این مسابقات در سالجاری در شیراز می توانیم میزبان مسابقات (مرک) در سال 94 باشیم.

وی اضافه کرد:بودجه فدراسیون محدود است با این حال فدراسیون برای بازسازی پیست موتورسواری و اتومبیل رانی آزادی5 میلیاردو 200میلیون تومان هزینه کرده ایم .

وی گفت: کمبود منابع مالی از مشکلات اصلی فدراسیون و هئیت های استانی است که می توان با پخش زنده مسابقات و جلب تبلیغات وتعامل با بخش خصوصی وجذب حامیان مالی بخشی ازمشکلات مالی را برطرف کرد.

دراین جلسه اعضا مجمع،مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس فدراسیون در سخنانی از زحمات اصغرعباسی رئیس قبلی هیئت استان قدردانی کردند.

 

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب