»   اخبار شهرستان ها  »   عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شد
۲۹ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۳:۱۹

عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شد

در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اردبیل عزیزه تراز با کسب 18 رأی از 18 رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

اردبیل نیوز:

در جلسه مجمع نتخاباتی هئیت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اردبیل عزیزه تراز با کسب 18 رای از 18 رای ماخوذه به مدت 4سال بعنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هئیت موتورسواری و اتومبیل رانی استان با حضور نائب رئیس و دبیرفدراسیون،مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل،بهرامی مدیردفترفدراسیون،حبیب زاده رییس هیئت آذربایجان غربی واعضا مجمع در سالن کنفرانس پهلوان رضازاده برگزارشد.

IMG 0085 6965 - عزیزه تراز رئیس هیئت اتومبیلرانی اردبیل شددراین مجمع نائب رئیس ودبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: کشور ما با داشتن 16میلیون خودرو و صدور 36میلیون گواهینامه وعلاقمندان بیشمارجایگاه مناسب دررشته موتورسواری و اتومبیل رانی در جهان ندارد بر همین اساس با برنامه های ویژه  تلاش می کنیم این جایگاه را ارتقا دهیم.

محمود رضایی افزود: در همین راستا برای عضویت و میزبانی مسابقات رالی (مرک) که دومین رالی بزرگ خاورمیانه است، پیشنهاد دادیم که پس از برگزاری مسابقات کاندیداتوری این مسابقات در سالجاری در شیراز می توانیم میزبان مسابقات (مرک) در سال 94 باشیم.

وی اضافه کرد:بودجه فدراسیون محدود است با این حال فدراسیون برای بازسازی پیست موتورسواری و اتومبیل رانی آزادی5 میلیاردو 200میلیون تومان هزینه کرده ایم .

وی گفت: کمبود منابع مالی از مشکلات اصلی فدراسیون و هئیت های استانی است که می توان با پخش زنده مسابقات و جلب تبلیغات وتعامل با بخش خصوصی وجذب حامیان مالی بخشی ازمشکلات مالی را برطرف کرد.

دراین جلسه اعضا مجمع،مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس فدراسیون در سخنانی از زحمات اصغرعباسی رئیس قبلی هیئت استان قدردانی کردند.

 

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها