»   اخبار شهرستان ها  »   عزل رئیس دانشگاه با یک فکس/ استعفای تمامی معاونان
۹ خرداد ۱۳۹۳ , ساعت ۱۲:۱۹

عزل رئیس دانشگاه با یک فکس/ استعفای تمامی معاونان

نماینده مردم ارومیه در واکنش به برکناری رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: نکته جالب توجه در برکناری رئیس دانشگاه ارومیه این است که حکم برکناری وی را از طریق فکس اعلام کرده‌اند!

وی افزود: این در حالی است که حکم دکتر میرزایی در دانشگاه صنعتی ارومیه هنوز به پایان نرسیده است و این اقدام وزارت علوم جای تامل دارد!

عضو مجمع نمایند گان استان آذربایجان غربی گفت: میرزایی رئیس برکنار شده دانشگاه صنعتی ارومیه دکترای تخصصی داشته و مورد تأیید دانشجویان و اساتید دانشگاه بود.

وی خاطر نشان کرد: پس از رفتار اهانت‌آمیز با این رئیس دانشگاه اکثر معاونین دانشگاه در اعتراض به این روند توهین آمیز نسبت به رئیس دانشگاه به صورت دست جمعی استعفا دادند.

قاضی‌پور اظهار داشت: شخصی به اسم قادر رضازاده در حال حاضر با حکم وزیر علوم سرپرستی این دانشگاه را برعهده گرفته است که فارغ‌التحصیل مسکو بوده و تعطیلات تابستانی خود را در آنتالیا سپری می‌کند!

وی ادامه داد: آیا شخص باتجربه، متخصص و متدین در دانشگاه صنعتی ارومیه نبود که چنین شخصی را به عنوان ریاست دانشگاه معرفی کردند؟

نماینده مردم ارومیه اظهار داشت: این درحالی است که حکم ریاست دکتر میرزایی به پایان نرسیده بود و نحوه جابه جایی وی جای سوال و انتقاد دارد.

اضافه می‌شود که وزارت علوم اخیرا طرحی را برای تعیین ریاست دانشگاه‌ها ارائه داده که ضمن آن اعضای هیئت علمی طی فرآیندی نظرات خود را برای انتخاب رئیس دانشگاه اعلام کرده و رئیس دانشگاه ترجیحا از میان پیشکسوتان دانشگاه و واجدین شرایط ریاست انتخاب می‌شود. این در حالی است که رفتار عجولانه وزیر علوم نسبت به رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه با این طرح مغایرت دارد.

 

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب