»   اخبار شهرستان ها  »   عاملین ضرب و شتم محیط بانان گلستانی دستگیر شدند
۲۰ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۳۳

عاملین ضرب و شتم محیط بانان گلستانی دستگیر شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: با تلاش مأموران نیروی انتظامی و حمایت مسئولان قضائی شهرستان بندرترکمن، عاملین ضرب و شتم محیط بانان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اسماعیل مهاجر روز یک‌شنبه اظهار کرد: ضاربانی که در درگیری در منطقه شکار ممنوع، دست رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن را شکستند و باعث مجروح شدن یک مأمور یگان حفاظت شیلات بندرترکمن شده بودند با حمایت دستگاه قضائی و نیروی انتظامی دستگیر و روانه زندان شدند.

وی گفت: این متخلفان سابقه‌دار، سابقه درگیری با مأموران محیط زیست را در پرونده خود دارند.

مأموران یگان حفاظت اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن عصر پنج‌شنبه دهم بهمن جاری، در عملیات گشت و کنترل موفق به دستگیری 11 شکارچی غیرمجاز در منطقه “شکار و تیراندازی ممنوع تالاب گمیشان” شدند.

از این متخلفان 10 قبضه اسلحه ساچمه زنی تک لول و دو لول، لاشه 78 قطعه پرنده از نوع “اردک سرسبز، چنگر، اردک سرحنایی و اردک سرسیاه”، 200 عدد فشنگ و تجهیزات انفرادی کشف و ضبط شد.

محیط بانان پس از دستگیری این شکارچیان، یک دستگاه قایق موتوری مشکوک را مشاهده کردند که پس از تعقیب موفق به متوقف کردن قایق برای بازرسی آن شدند که سرنشینان قایق با پارو به مأموران حمله‌ور شده و دو تن از مأموران را به شدت زخمی و از صحنه حادثه می‌گریزند.

در این درگیری “رمضان مرتضوی” رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن از ناحیه دست راست دچار شکستگی و “رشید آزاد” راننده قایق موتوری شیلات نیز از ناحیه سر دچار شکستگی شد.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...