»   اخبار سیاسی  »   ظریف: فردا وزیران خارجه لهستان و اسپانیا به تهران می‌آیند/ سفر به ژاپن و اندونزی
۹ اسفند ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۳۲

ظریف: فردا وزیران خارجه لهستان و اسپانیا به تهران می‌آیند/ سفر به ژاپن و اندونزی

وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه فیسبوک خود از سفر وزرای خارجه لهستان و اسپانیا به تهران خبر داد.


“محمد جواد ظریف” وزیر امور خارجه بامداد امروز در صفحه فیسبوک خود نوشت:

سلام دوستان

ساعت 7 و نیم صبح جمعه به وقت دهلی (5 و نیم صبح به وقت ایران عزیز) است. دیروز پس از میزبانی وزرای امور خارجه عراق و قطر برای یک سفر دو روزه رسمی به هند آمدم. هفته قبل، هفته پرکاری بود. علاوه بر میزبانی وزرای امور خارجه بلژیک، سنگاپور، عراق و قطر و دبیرکل سازمان همکاری شانگهای و وزیر مشاور در امور خارجی الجزایر یک جلسه 2و نیم ساعته در کمیسیون امنیت ملی و یک جلسه 4 ساعته شورای معاونین وزارت امور خارجه و صدا و سیما داشتیم که امیدوارم مفید باشد.

دیروز چندین جلسه در دهلی با دانشجویان ایرانی و اعضای ارگان‌های ایرانی در دهلی داشتم و دیشب هم یک سخنرانی در یکی از مؤسسات معروف تحقیقاتی هندی بنام بنیاد تحقیقات آبزرور، که با حضور جمع کثیری از مقامات سابق و کنونی هندوستان و سفرای خارجی برگزار شد و وزیر کنونی امور خارجه هند، آقای سلمان خورشید، مدیریت آن را به عهده داشت. جلسه خوبی بود.

امروز هم با نخست وزیر، معاون رییس جمهور، وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی هند دیدار خواهم داشت و سپس به تهران بر می‌گردم تا فردا صبح میزبان وزیر خارجه لهستان و پس از او، وزیر خارجه اسپانیا باشم و دوباره بار سفر برای دیار با مقامات ژاپن و اندونزی ببندم.

برنامه ها تا عید نوروز قدری سنگین است. امیدوارم حاصل کار برای مردم خوب و مفید باشد.

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید حبیب به نام تو حسینی

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب