»   طالع بینی  »   طالع بینی اعداد تکراری
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱۴:۰۰

طالع بینی اعداد تکراری

آیا اعدادی با ارقام تکراری را می‌بینید؟ این اعداد چه معنایی دارند؟

طالع بینی اعداد تکراری

 

آیا معمولا اعداد با ارقام تکرار شونده را می‌بینید؟ این اعداد می‌توانند روی ساعت، در برنامه‌ی رادیویی، یا حتی در نشانه‌های خیابان‌ها و آدرس‌ها باشند.

اگر این اتفاق زیاد برای‌تان می‌افتد، شاید به این معنی است که یک موجود غیرفیزیکی دارد با شما صحبت می‌کند. با عضویت در این بعد سوم دنیا، یعنی شما می‌توانید حدس بزنید چه کسی سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند یا چه پیامی را می‌خواهد به شما انتقال دهد. ممکن است یک شیطان، فرشته، روح، شبح یا … باشد. چون موجودات احتمالی وجود دارند که بالاتر یا پایین‌تر از سطح ما فعال هستند، مجبور هستند به روش‌های غیرمستقیم ارتباط برقرار کنند.

متخصصان علوم غیب و معنوی درمورد معنی ضمنی این ارقام تکراری گمانه‌زنی‌هایی کرده‌اند. مانند اشکال دیگر فال‌بینی، این تفسیر خیلی شخصی خواهدبود. هرچند این رهنمون‌ها نقشه‌ی کلی را ترسیم خواهندکرد، ولی معنای آنها در زندگی‌تان به تفسیر شما بستگی دارد.

 
طالع بینی اعداد (1)

تکرار این رقم نشان می‌دهد شما در مسیری “درست” قرار دارید. این تاییدی بر انرژی مثبت و تصمیم‌های بهره‌ور است.
طالع بینی اعداد (2)

این اعداد به این معنی است که شما با مانعی روبه‌رو می‌شوید. به خودتان و توانایی‌های‌تان ایمان داشته‌باشید. با دیدن این عدد نیروی خود را جمع کنید و ترس‌ها و آدم‌های منفی را کنار بزنید.
طالع بینی اعداد (3)

۳ عددی قدرتمند است که نشان‌دهنده‌ی عناصر پویا است. رهنمودهای روحانی فراخوانده شده‌اند تا به شما در تلاش‌های‌تان کمک کنند. دیدن مکرر این عدد تاییدی است بر ایمن بودن شما از منفی‌بافی و عدم بهره‌وری.
طالع بینی اعداد (4)

تجمع عظیم ۴ها در زندگی‌تان یعنی شما دارید منابع زیادی را جمع می‌کنید. اگر کشمکش‌های مالی یا هیجانی را تجربه کرده‌اید، این نشان می‌دهد این کشمکش‌ها رو به پایان است و شما را به سوی دوره‌ی پرمنفعت رهنمون می‌سازد.

 

طالع بینی اعداد تکراری
طالع بینی اعداد (5)

۵ آشکارکننده‌ی پایان رکود یا گیر کردن در گودالی منفی است. زندگی‌تان برای حرکت به جلو انرژی گرفته‌است یا خواهدگرفت. طرح‌های گذشته، که معلق مانده‌اند، تحت تاثیر این نیروی مولد قرار می‌گیرند. عناصر مهم و فوق‌العاده به زودی وارد زندگی‌تان خواهندشد.
طالع بینی اعداد (6)

۶ها معمولا مسئول قدرت‌ها و نفوذ شیطانی هستند. اما همیشه این‌طور نیست. ریاضیات زبانی جهانی است که هر موجود باشعوری از آن استفاده می‌کند. این‌که همه‌جا عدد ۶ را ببینید لزوما به این معنی نیست که شما به زودی تسخیر می‌شوید یا اتفاقی به این غم‌انگیزی. ولی ۶ها هشدار عمومی هستند. معنی‌اش این است که انرژی‌های منفی دارند در شما نفوذ می‌کنند و نیاز دارید برای خودتان وقت بگذارید. وقت بگذارید و هیجانات و افکارتان را بررسی کنید. آیا افکار و هیجانات‌تان به‌طور نامشخصی تیره یا غیرمولد هستند؟ حرکت‌هایی را آغاز کنید تا انرژی‌های شفابخش را به درون خودتان و اطرافیان‌تان بیاورید.
طالع بینی اعداد (7)

۷ها نشانه‌ی انرژی‌های و چیزهای ممکن خوب هستند. دروازه‌ی رشد و شفقت نزدیک هستند۷ پس از انرژی‌ها و منابع موجود بهره ببرید.
طالع بینی اعداد (8)

۸ها معمولا کمی کم‌یاب هستند. این عدد نشان‌دهنده‌ی ارتباطی قوی به قلمروی یک جهان مخفی است. این قلمرو به قدرت‌های جادویی، شفابخش، و کیهانی مربوط می‌شود. در این مکان است که فرشته‌ها اقامت دارند و حقایق عمیق آشکار می‌شوند.
طالع بینی اعداد (9)

۹ آخرین عدد یک‌رقمی است، پس منطقی است که وقتی ظاهر می‌شود که یک فصل تمام و فصلی دیگر آغاز می‌شود. به شغلی که دیگر به آن نیاز ندارید، یا رابطه‌ای که سمی شده‌است توجه کنید. به مسیر منحصر به‌فردتان بچسبید و با این آگاهی قدم بردارید که وقتی یک در بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود. هم‌چنین ۹ دوست‌دار فرصت‌هایی برای آموختن درس‌های مهم مخصوص شما است.

 

ترجمه: مینا بنادکوکی

منبع:دی اسپریت ساینس

آخرین مطالب این بخش طالع بینی

کف بینی چیست؟ آیا به کف بینی اعتقاد دارید؟ خطوط کف دست نشانه چیست ؟ کف بینی یکی از آن چیزهایی است که از نظر بسیاری هیچ معنی خاصی نداشته و شیادی بیش نیست اما باید بدانید که کف دست می...
اگر شما هم مثل ما می خواهید از برترین پیشگویی نوستراداموس برای ۲۰۱۷ باخبر شوید با ما همراه شوید تا بی‌صبرانه به گوی‌های بلورین‌مان چشم بدوزیم و کتاب نوستراداموس را بررسی کنیم تا ببینیم برای ۲۰۱۷ چه پیش‌بینی‌هایی کرده است. ۱۰. روسیه...
شخصیت شناسی زنان از روی ماه تولد میلادی دانشمندان معتقد هستند موقعیت این‌ها در هنگام تولد شخصیت را پیش‌بینی می‌کند. به‌ویژه ماه تولد شما نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. بینش‌های طالع‌بینی که در ادامه آمده‌است درک شما را از خودتان ارتقا می‌دهد. کشف...
فال حافظ با معنی و تفسیر کامل از دیوان حافظ را در فال حافظ اصلی بخوانید طریقه گرفتن فال حافظ: نیت کننده معمولاً در هنگام تفأل از دیوان حافظ، او را به عزیزترین کسانش یعنی به خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات)...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها