»   اخبار سیاسی  »   ضرغامی مانع پخش گفت‌و‌گوی زنده روحانی از شبکه یک شد
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۱۶

ضرغامی مانع پخش گفت‌و‌گوی زنده روحانی از شبکه یک شد

خبرگزاری ایرنا با انتشار خبری اعلام کرد رییس سازمان صدا و سیما مانع پخش زنده گفت و گوی تلویزیونی رییس جمهوری با مردم شده است.


به گزارش اردبیل نیوز، خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی در ادامه خبر خود نوشته است: این اتفاق در حالی رخ داد که همه عوامل این گفت و گوی زنده تلویزیونی مشخص شده بودند اما به دلایل نامعلومی عزت الله ضرغامی مانع پخش این گفت و گو شد.

قرار بود حسن روحانی، امشب بعد اخبار سراسری ساعت 21 از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی با مردم بصورت زنده درباره مسایل مختلف گفت و گو کند.

پیش از این نیز گفته می شد روحانی در جلسات دولت نسبت به نحوه پوشش اخبار دولت در صدا و سیما به خصوص در باره پوشش خبری سفر رییس جمهوری به ضرغامی تذکر داده است.

تا لحظه انتشار این خبر از شبکه یک سیما به جای پخش گفت و گوی روحانی سریال “عصر پاییزی” پخش می شود. لحظاتی پیش و پس از انتشار خبر خبرگزاری ایرنا زیرنویسی در شبکه یک نمایش داده شد که در آن از عدم پخش گفت و گوی رییس جمهوری عذرخواهی شده و اعلام شده به محض دریافت تصاویر از نهاد ریاست جمهوری گفت و گوی حسن روحانی پخش می شود.

محمد رضا صادق، مشاور رسانه ای رییس جمهوری هم در اعلام کرد که ضرغامی مانع پخش گفت و گوی حسن روحانی شده است.

خبرگزاری محافظه کار تسنیم هم خبر داد دلیل مخالفت ضرغامی این بوده که روحانی درخواست کرده خودش مجری برنامه را انتخاب کند.

گفت و گوی روحانی راس ساعت 22:42 دقیقه آغز شد و در ابتدا روحانی خطاب به یکی از دو مجری گفت و گو(خانم یامین پور) گفت: خوشحال هستم که با این تاخیر شما را امشب در این برنامه داریم.

این گفته روحانی عملا خبر مخالفت ضرغامی با مجری برنامه را تایید کرد.

این خبر تکمیل می شود…


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید حبیب به نام تو حسینی

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب