»   سینما  »   صرفا جهت اطلاع چی گفت؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۱۰:۵۷

صرفا جهت اطلاع چی گفت؟

رحیمی با دیدن خبرنگارواحد مرکزی خبر می گه:من با این حرف نمی زنم این استاد دست انداختنه…

اردبیل نیوز: کامران نجف زاده که مدتی در ایران نبود و برای پوشش اخبار سوریه به این کشور رفته بود امشب بعد از هفته ها صرفا جهت اطلاع رو برای شما مخاطبان تهیه کرده .

۱ -نجف زاده ؛ میگم همین اول کاری عرض کنیم خدمتتون با توجه به اینکه ۶۸۶نفراحساس تکلیف کردند کاش خب این آقا(تصویرحضور جالب وزیر کشور جلوی خبرنگارها) در محل ستاد برای همه اینها که احساس تکلیف کردند جشن تکلیف برگزار می کرد خب. (تصویر جشن تکلیف)

۲ -(تصاویر آب گرفتگی های شدید و ورود مرغابی ها به خیابان ) اوضاع پس از باران توی خوزستان شبیه اروند شده بود .اینقدر شیرتو شیر که کارشناس هواشناسی شون روی آنتن زنده گفت ان شا الله بارون قطع بشه. (باصدا کارشناس هواشناسی)

۳ – اینارو سخنگوی دولت میگه ها . ما نمی گیم.بگو الهام جان بگو.

باصدای الهام:

( در سفرهای ریاست جمهوری بطور بی سابقه مردم از طریق راه های مختلف مانند نامه مطالبات زیادی داشتند و در هیچ دوره ای سابقه نداشته که شخص رئیس جمهور، خود این همه نامه بخواند و درباره آن ها دستور بدهد. از طرفی می توان اعتراف کرد که بسیاری از این دستورات اجرا نشده است.نباید وقت رئیس جمهور صرف کارهای خُرد و کوچک شود).

۴ – داشتیم از مردم درباره آرامش و لزوم حفظ آرامش می پرسیدیم…دیدیم یک کمی اون طرف تر آرامش از نوع سوم در جریان است!!(تصاویر مصاحبه مردمی خبرنگار که پشت سر مصاحبه شونده درگیری اتفاق می افتد). عجب تصادفی از یک طرف توصیه به لزوم آرامش از طرف دیگه تو همون لحظه پشت دوربین ارامش نوع سومی .

۵ – رحیمی با دیدن خبرنگارواحد مرکزی خبر می گه:من با این حرف نمی زنم این استاد دست انداختنه…

باصدای حسینی بای خبرنگار :من؟بابا دکتر ما که ارادت داریم و…

خانم سلطان زاده هم که همراه رحیمی بود میگه اقای دکتر ایشون در خدمت علم وفناوری هستند . حسینی بای باز هم میگه اقای دکتر خداییش ما به شما ارادت داریم .

۶ – در باب سبیل اینهایی که اومدن برای ثبت نام همشون تو ستاد می گفتند اگه هم رسما نامزد نشدیم باز هرچی قانون گفت. منتظر می مونیم و میبینیم این سبیلی که گرو گذاشتن عاقبتش چی میشه؟دعوای الکی یا..

۷ – گرامیداشت حکیم فردوسی به سبک میراث فرهنگی

باصدای ملک زاده -اگر می خواستیم سیاهی لشکر بیاوردیم می اوردیم اینها همه هنرمندن مصاحبه با مدعوین :ما حوصلمون سر رفت اومدیم با بچه ها اینجا

بله ! از لیدر یکی از تیم های فوتبالی سرخابی تا رییس اتحادیه قهوه خانه دارها.همه دور هم بودیم خلاصه.

۸- یکی از روزنامه ها مطلب جالبی زده بود درباره سفارش اینترنتی کله پاچه . جدیدا اینترنتی سفارش میدن کله پاچه رومیارن دم خونه .این یعنی نوعی تقابل سنت و مدرنیته.البته با این اینترنت کند احتملا کله پاچه به نهار می رسه نه به صبحانه . بعدش هم نجف زاده مصاحبه با وزیر بهداشت رو پخش کرد که میگه کله پاچه با پیاز دوست داره .

۹ – صد رحمت به همون فوتبال علی اصغری علی پروین:(باصدای پروین ؛ من صد در صد سیستم علی اصغری رو قبول دارم ما شش سال پشت سر هم اونجوری قهرمان شدیم )

به قول نجف زاده باور کنید در دوره ای که تار موی سبیل و اشک هوادار و سیستم بزن زیرش بود بهتر نتیجه می گرفتیم از الان که شنیدیم مربی خارجی یکی از تیم های فوتبال ما به همراه رفقای ایرانی اش برای هر شکستی که بخورن رشوه می گرفتن.پای چهل و چهار نفر فوتبالی تو این پرونده در میونه که پول میگرفتن مثلا گل می خوردن.

بعد از آن حسن زاده از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت (در این فوتبال یه فضای اختاپوسی ای وجود داره که همه دنبال منافعشونند ).

برای اینکه موضوع بهتر فهم بشه نجف زاده با صدای کلاه قرمزی رو درباره هفتاد تا گل خوردن تو یه بازی پخش کرد .

۱۰ – آقای احمدی مقدم کار خوبی میکنه که میره در جمع های دانشجویی : باصداش: در ماجرای سفارت انگلیس خود انگلیسی ها در را به روی دانشجویان باز کردند …

بعد یه دانشجو به ایشون میگه(باصدا): تبریک میگم که خوب توجیه می کنید،کلا!+لبخند احمدی مقدم

نجف زاده هم گفت آقا ما هم تبریک عرض می کنیم ،کلا

۱۱-نوستالژیک ترین حس این هفته تعلق میگیره به پخش دوباره سریال اوشین که خیلی چیزها یادمون میاد با دیدنش.(چند ثانیه موسیقی اوشین) و این سوال که چرا اون سالها اینقدر این سریال را دوست داشتیم و هر طور شده خودمان را به خانه می رساندیم و بعد تازه برق می رفت(صحنه سختی هایی که اوشین می کشید)

…و بریم سراغ مدال بلورین صرفا جهت اطلاع که می رسه به دانش آموز کرمانی که کلی تراول چک را دم در مدرسه پیدا می کنه و بعد:باصدای بچه:تحویل دادم و دعا کردم صاحبش پیدا بشه…

شب بخیر و لالالالالا به یاد تمام کودکی های گم شده در غباربزرگی …شب بخیر…لالا.

باصدای (لالالالالایی…لالا…لالایی….(پنج ثانیه)…

تعامل

آخرین مطالب این بخش سینما

  نامزدهای جوایز سینمایی گلدن گلوب در سال ۲۰۱۸ با پیشتازی ویدیو «شکل آب» ساخته «گیلرمو دل‌تورو» و نامزدی در ۷ شاخه اعلام شد. به گزارش ایسنا، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که مسئولیت برگزاری جوایز سینمایی گلدن گلوب را...
گزارش جدول فروش ویدئو‏های روی پرده در تهران تا ۱۸ آذر اولین بار در بانی‌ویدئو پدیدار...
گروه تلویزیون: «نما به نما»، عنوان مسابقه‌ای است که این روزها به صورت زنده برای مخاطبان داخل کشور پخش می‌شود؛ تنها برنامه زنده این شبکه که با استقبال بسیار زیاد بینندگان روبه‌رو شده و توانسته در مدت کوتاهی نگاه‌های...
دبیر پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه ای اروند می گوید مذاکراتشان برای حضور امیر نادری در این رویداد هنری منجر به شرکت این ویدیوساز شاخص در ایران نشده است و او مشغول ویدیوسازی است.جشنواره ای که سوم تا ششم...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب