»   اخبار سیاسی  »   شکایت 150 نماینده علیه احمدی نژاد به قوه قضائیه / پیشنهاد رأی عدم کفایت رییس جمهور!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۵۲

شکایت 150 نماینده علیه احمدی نژاد به قوه قضائیه / پیشنهاد رأی عدم کفایت رییس جمهور!

احمدی نژاد، از زمانی که مقابل نظام ایستاد، مرخص شده است / مرخصی گرفت تا خلاف کند / رئیس جمهور دهن کجی کرد

شبکه ایران / به دنبال اقدام رئیس جمهور در همراهی با اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای ریاست جمهوری در وزارت کشور به هنگام ثبت نام، 150 نماینده مجلس در نامه ای به قوه قضائیه خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

مهمترین واکنش مخالفان که البته مانند همیشه با چاشنی توهین همراه بود به شرح زیر است:
احمدی نژاد، از زمانی که مقابل نظام ایستاد، مرخص شده است!

در همین رابطه حقیقت پور، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور بعد از 24 خرداد ماه به مرخصی همیشگی می‌رود،‌ افزود: رئیس جمهور در زمان ثبت نام مشایی در انتخابات ریاست جمهوری با گفتن این جمله که اکنون در مرخصی هستم، مردم را به سخره گرفت، هرچند وی از زمانی که مقابل نظام ایستاد مرخص شده است.
امیدوارم تا احمدی‌نژاد برای همیشه به مرخصی دائم العمر از کار اجرایی برود و امیدوارم که رفتار انقلابی شورای نگهبان باعث رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی شود.
رئیس جمهور مثل پادشاهان مستبد برای خود جانشین تعیین کرد!

توکلی،نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه آقای رئیس‌جمهور با اقدام روز گذشته خود برخلاف سوگندی که یاد کرده است، رفتاری خلاف قانون داشت، گفت: اگر مجلس در برابر این بدعت‌گذاری موضعگیری نکند و شما به عنوان رئیس‌ مجلس موضعی نگیرید، این بدعت‌گذاری‌ها در تاریخ ایران بد تلقی می‌شود.
رئیس جمهور بر خلاف سوگند خود مثل پادشاهان مستبد برای خود جانشین تعیین کرد و همه قوه مجریه را برای یک فرد خرج کرد.

 

پیشنهاد رای عدم کفایت برای رییس جمهور!
نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه نیز با اعلام اخطار قانون اساسی گفت: نسبت به برخورد بی عقلانه رئیس جمهور در وزارت کشور اخطار قانون اساسی دارم.
وی از لاریجانی خواست که مجلس موضوع عدم کفایت رئیس جمهور را بررسی کند.

رئیس جمهور دهن کجی کرد!

علیرضا زاکانی، نیز در خصوص حضور احمدی نژاد در وزارت کشور با تاکید بر اینکه این اقدام نقض آشکار سوگند رئیس‌جمهور است گفت: ادعای یک روز مرخصی رئیس جمهور شوخی تلخی با افکار عمومی و دهن کجی بزرگی به قانون است که دخالت قوه‌مجریه را در انتخابات منع کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: شاید ایشان دچار فراموشی شده اند که در تقابل با حکم رهبری انقلاب قریب 11 روز خانه نشینی کردند.
مرخصی گرفت تا خلاف کند!

محمد دهقان ،عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به مطرح کردن مرخصی رئیس جمهور برای همراهی اسفندیار رحیم مشایی در ستاد انتخابات کشور، گفت: توجیه اینکه رئیس‌جمهور می‌گوید مرخصی گرفته‌ام، تا برای ثبت نام با مشایی به وزارت کشور بیایم، مانند این است که رئیس جمهور برای انجام یک کار خلاف مرخصی گرفته باشد و فردی مثل رئیس جمهور حق ندارد برای خلاف کردن مرخصی بگیرد.

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

صدا و سیما مانع از صحبت کردن معاون اول رئیس جمهوری درباره اعتراض های اخیر با مردم شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری امروز در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه صدا و...
جمعی از مردم تهران امروز پس از اقامه نماز جمعه در مصلای امام خمینی(ره)، با شرکت در راهپیمایی، اقدامات فرصت طلبان در تخریب اموال عمومی و ایجاد ناآرامی را محکوم کردند. اما در همین راهپیمایی شعارهایی همسو با مردم معترض...
کانال تلگرام آمد نیوز مسدود شد اما کانال تلگرام صدای مردم نه ! شنبه شب کانال تلگرام آمد نیوز و یک کانال جایگزین آن را مسدود شد، اما لینک جایگزین کانال تلگرام آمد نیوز همچنان در حال فعالیت است. کانال جایگزین آمدنیوز که...
ظریف در صفحه توئیتری خود نوشت: امنیت و ثبات ایران متکی به مردم خودش است که بر خلاف مردمِ دوستان صمیمی منطقه ای ترامپ، حق رای دادن و مخالفت کردن دارند. این حقوق که با تلاش فراوان بدست آمده، حراست خواهد...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب