»   جالب و خواندنی  »   شهرداري ملكان به رده پنجم ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كرد
۱۲ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۲۰:۳۱

شهرداري ملكان به رده پنجم ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كرد


به گزارش خبرنگار مهر، آرش موذن زاده سرمربي تيم واليبال شهرداري ملكان پس از این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: تيم شهرداري ملكان در پنجمين بازي خود توانست تيم شهرداري همدان را از پيش رو برداشته و به رده پنجم جدول ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كند.


وی افزود: در این بازی تيم ما توانست در گيم هاي اول، سوم و چهارم به ترتيب با نتايج 25 بر 23، 25 بر 21 و 25 بر 22 میزبان خود را شکست دهد و تنها گيم دوم را با نتيجه 25 بر 19 واگذار کرد.


موذن زاده برد تيمش را مديون تلاش تمامي بازيكنانش دانست و گفت: تك تك بازيكنان تيم شهرداري ملكان براي هر بازي از جان و دل مايه مي گذارند.


رئيس هيات واليبال شهرستان ملكان همچنین با اشاره به حضور سه تيم با هفت امتياز در رده هاي چهارم، پنجم و ششم ليگ دسته يك گفت: در پايان هفته ششم تيم هاي شهرداري اروميه، شهرداري ملكان و سفير قم به ترتيب در رده هاي چهارم، پنجم و ششم ليگ دسته يك با هفت امتياز قرار دارند.


وي با تقدیر از حمايت هاي اعضاي شوراي شهر و شهردار جديد ملكان و سرپرست قبلي شهرداري گفت: ديدگاه ورزشي و حمايت هاي علي حسين قطبي براي حفظ و سرمايه گذري در تنها تيم واليبال استان در ليگ دسته يك دلگرم كننده است.


موذن زاده از تلاش شهرداري ملكان براي حفظ اين تيم در ليگ دسته يك خبر داد و گفت: شهرداري و اعضاي شوراي شهر ملكان قول حفظ تيم و سرمايه گذاري در آن جهت تقويت ورزش قهرماني ملكان را داده اند.


 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

ترسیم تصاویر جالب و هنرمندانه نقاشی با سایه اشیا توسط یک نقاش خوش ذوق بلژیکی بنام – وینکنت بال – در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که وی از کودکی به نقاشی کشیدن علاقه...
«متین» نامی‌ست که ایرانی‌ها هم آنرا روی دختر می‌گذارند هم روی پسر. البته در غالب موارد این نام را پسرانه می‌دانند. مثل نام مسیح یا  مسیحا! مثلا من خودم تا مدتها فکر می‌کردم «مسیح علی‌نژاد» روزنامه‌نگار شناخته شده‌ی ایران یک...
تصاویری از یک توریست استرالیایی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است که در مراسم شهید حججی حضور یافته است. این بانوی استرالیایی با تحت تاثیر قرتر گرفتن در این مراسم عنوان کرده است که این شهید همسن...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام صبر و قرارم دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی به نام کلنل دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگاه آخر دانلود آهنگ جدید حبیب به نام تو حسینی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب