»   جالب و خواندنی  »   شهرداري ملكان به رده پنجم ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كرد
۱۲ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۲۰:۳۱

شهرداري ملكان به رده پنجم ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كرد


به گزارش خبرنگار مهر، آرش موذن زاده سرمربي تيم واليبال شهرداري ملكان پس از این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: تيم شهرداري ملكان در پنجمين بازي خود توانست تيم شهرداري همدان را از پيش رو برداشته و به رده پنجم جدول ليگ دسته يك واليبال كشور صعود كند.


وی افزود: در این بازی تيم ما توانست در گيم هاي اول، سوم و چهارم به ترتيب با نتايج 25 بر 23، 25 بر 21 و 25 بر 22 میزبان خود را شکست دهد و تنها گيم دوم را با نتيجه 25 بر 19 واگذار کرد.


موذن زاده برد تيمش را مديون تلاش تمامي بازيكنانش دانست و گفت: تك تك بازيكنان تيم شهرداري ملكان براي هر بازي از جان و دل مايه مي گذارند.


رئيس هيات واليبال شهرستان ملكان همچنین با اشاره به حضور سه تيم با هفت امتياز در رده هاي چهارم، پنجم و ششم ليگ دسته يك گفت: در پايان هفته ششم تيم هاي شهرداري اروميه، شهرداري ملكان و سفير قم به ترتيب در رده هاي چهارم، پنجم و ششم ليگ دسته يك با هفت امتياز قرار دارند.


وي با تقدیر از حمايت هاي اعضاي شوراي شهر و شهردار جديد ملكان و سرپرست قبلي شهرداري گفت: ديدگاه ورزشي و حمايت هاي علي حسين قطبي براي حفظ و سرمايه گذري در تنها تيم واليبال استان در ليگ دسته يك دلگرم كننده است.


موذن زاده از تلاش شهرداري ملكان براي حفظ اين تيم در ليگ دسته يك خبر داد و گفت: شهرداري و اعضاي شوراي شهر ملكان قول حفظ تيم و سرمايه گذاري در آن جهت تقويت ورزش قهرماني ملكان را داده اند.


 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017) دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام گمشدگان دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام وقتشه دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام نوش دارو
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب