»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   شمسایی: چرا راحت قید تیمداری تاسیسات در فوتسال را می‌زنند؟
۲۷ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۲۶

شمسایی: چرا راحت قید تیمداری تاسیسات در فوتسال را می‌زنند؟


سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: برایم سئوال است که شرکت تاسیسات دریایی با مدیران بزرگ و لایق چرا راحت قید تیمداری در لیگ برتر را می‌زند.

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تصمیم شرکت تاسیسات دریایی برای تیمداری نکردن در لیگ برتر فوتسال و احتمال انتقال امتیاز این تیم، گفت: از وقتی این خبر را شنیده ام، فکرم مشغول است. من از سال ۱۳۷۸ با تیم های مختلفی چه دولتی و چه خصوصی در فوتسال بوده ام و به نوعی با آنها زندگی کرده ام اما تاسیسات دریایی از لحاظ شخصیت مدیریت و تیمداری و عواملش به معنای واقعی حرفه ای بوده است. انسانهای اخلاق مداری در تاسیسات بودند که از ورزش و بُعد اجتماعی آن حمایت کرده اند.

وی افزود: شاید کمتر از پنج، شش سال از عمر تیم فوتسال تاسیسات در لیگ برتر بگذرد ولی در این مدت کم، قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ و قهرمانی در آسیا را به دست آوردیم. تاسیسات به لحاظ اعتباری در فوتسال در این مدت در جایگاه بالایی قرار گرفت. دردآور این است که با سابقه و برنامه ریزی با یک دست‌خط جابجا می شود.

سرمربی تاسیسات خاطرنشان کرد: بحث من فقط بحث فوتسال نیست. باید به عوامل دیگری که در کنار تیمداری تاسیسات رواج گرفته است اشاره شود. مثلا حدود ۲۵ خانوار به صورت مستقیم از کنار این تیم نان می خورند. علاوه بر این باید به مباحث دیگری مثل البسه فروشی ها، دفاتر هواپیمایی، هتل ها و … توجه شود که از کنار یک تیم، کسب و کارشان رونق می گیرد. خیلی بد است که با یک امضا، حدود ۱۰۰ خانوار دنبال اتفاقات دیگر بروند.

شمسایی با بیان اینکه ۴۹ درصد سهام تاسیسات برای نیروی انتظامی و ۵۱ درصد آن برای بازنشستگی وزارت نفت است، تصریح کرد: هم مسئولان نیروی انتظامی و هم مسئولان وزارت نفت دوستدار ورزش هستند. آقای منوچهری و رحمانی هم در تاسیسات کاملا از ورزش و فوتسال حمایت کرده اند ولی برایم سئوال است که چرا این آدمهای بزرگ خیلی راحت قید تیمداری را می زنند. من کاری به خودم ندارم. حرف من متوجه رشته فوتسال است و اقتصادی که از کنار یک تیم رونق می گیرد.

وی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا اگر شما جای مسئولان تاسیسات بودید با این مشکلات مالی تیمداری می کردید؟ گفت: من نمی توانم خودم را در جایگاه مدیران ارشد تاسیسات قرار بدهم چون آنها به حیطه کار و مسائل اقتصادی مسلط هستند ولی معتقدم می شود هزینه ها را مدیریت کرد. به نظرم با هوش و تدبیر مدیران، هزینه یک تیم فوتسال برای شرکت بزرگ تاسیسات مبلغی نمی شود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

داریوش شجاعیان با گلزنی به تیم فولاد خوزستان در اهواز از نظر آماری تبدیل به بهترین بازیکن این فصل استقلال شد. به نقل از مهر، داریوش شجاعیان در دقیقه ۱7 دیدار استقلال مقابل فولاد زننده سومین گل آبی پوشان بود...
بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیش کسوتان جام زنده یاد یونس شکوری به ایستگاه پایانی خود رسید و طی آن چهره تیم های فینالیست در هفت رده سنی مشخص شد.به نقل از مهر، این مسابقات آذر ماه امسال با...
در سالی که تیم ملی فوتسال ایران به احتمال زیاد هر هفته اردوی آماده سازی خواهد داشت، چند بازی تدارکاتی برای این تیم پیش بینی شده است.به نقل از مهر، سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی فوتسال ایران سال شلوغی به...
برگزاری بازی تدارکاتی تیم فوتسال المپیک ایران با تایلند در گرو رای کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد.به نقل از مهر، تیم فوتسال المپیک ایران که زیر نظر علی صانعی خود را برای مسابقات المپیک جوانان جهان در آرژانتین مهیا می...
  • آخرین مطالب