»   اخبار سیاسی  »   شمارقربانیان امروز اوکراین به 25 تن رسید
۱ اسفند ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۵۷

شمارقربانیان امروز اوکراین به 25 تن رسید

شبکه تلویزیونی فرانس24 گزارش داد: در دور تازه درگیری ها که از صبح امروز(پنجشنبه )درˈکی یفˈپایتخت اوکراین آغازشد شمارمعترضان کشته شدگان به 25 تن افزایش یافته است. پیشتر تعداد قربانیان 10 تن اعلام شده بود.

این شبکه تلویزیونی فرانسوی گزارش داد: ناآرامی ها هم اکنون ازˈکی یفˈ به سایر شهرهای اوکراین گسترش یافته است.

درهمین حال پایگاه خبری نشریه فرانسویˈلوپوئنˈ پیشتر از وقوع تیراندازی صبح امروز(پنجشنبه) در کی یف خبر داد که شمار کشته شدگان را دست کم ده نفر اعلام کرد.

این گزارش می افزاید: تاکنون23 تن از مامور پلیس و شماری از معترضان نیز مجروح شده اند.

پیش ازاین وزارت کشور اوکراین با گذشت ساعت ها ازآغاز درگیری مسلحانه ظهر امروز به وقت تهران اعلام کرده بود که این درگیری ها از بامداد امروز بین معترضان مسلح و نیروهای امنیتی آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، معترضان مسلح به سلاح های گرم و بطری های آتش زا بوده و میدان استقلال کی یف و چند خیابان اطراف آن را با سنگر بندی تصرف کرده اند.

وزارت دفاع اوکراین از روز سه شنبه در این کشور آغاز عملیات ضدتروریستی اعلام کرده است و مطابق آن ماموران امنیتی از اختیارات کافی برای برخورد با معترضان که افراطی نامیده می شوند، برخوردار هستند.

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب