»   اخبار شهرستان ها  »   شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود
۲۰ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۵۷

شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود و زمینه را برای حضور مقتدرانه ایران اسلامی در صحنه بین‌المللی فراهم می‌آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، حسن زاده امروز یکشنبه 20 بهمن ماه جاری در مراسم رونمایی از تابلو 22 بهمن اظهار کرد: حضور گسترده و پرشور مردم در این راهپیمایی باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمن می‌شود و عزم عمومی مردم را برای تداوم انقلاب به جهانیان نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه ملت ایران امسال در راهپیمایی 22 بهمن با حضور خود مشت محکمی بر یاوه گویی‌های آمریکا خواهند زد، افزود: راهپیمایی 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود و زمینه را برای حضور مقتدرانه ایران اسلامی در صحنه بین‌المللی فراهم می‌آورد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان اضافه کرد: انقلاب اسلامی با انگیزه دینی، اتحاد و انسجام مردم و رهبری امام راحل(ره) به پیروزی رسید و امروز نیز این سه عامل در تداوم و پایداری انقلاب نقش مهمی دارند و لذا دشمن همواره این سه عامل را مورد هدف قرار داده است.

حسن زاده بیان اینکه امروز با گذشت 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم تمامی مشکلاتی که دشمن برای انقلاب ایجاد کرده، شاهد پیشرفت‌های ایران اسلامی در تمامی زمینه‌ها هستیم، ادامه داد: ما باید هوشیار باشیم و عواملی که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شده و امروز نیز در تداوم انقلاب و بقای انقلاب موثر هستند را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با کمک همه اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید، خاطرنشان کرد: این جای خوشحالی دارد که یک انقلاب همچون انقلاب اسلامی کشورمان پس از سه دهه پیروزی از حمایت‌ها و پشتیبانی مردم برخوردار است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در پایان یادآور شد: اگر ارزش‌ها، پیشرفت و دستاوردهای انقلاب در زیر سایه ولایت و اسلام حفظ و حراست شود به یقیین هیچ آسیب و تهدیدی این دستاوردها را تهدید نخواهد کرد.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...