»   اخبار سیاسی  »   شروط دولت پاکستان موفقیت مذاکره با طالبان را تهدید می‌کند
۲۰ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۲۹

شروط دولت پاکستان موفقیت مذاکره با طالبان را تهدید می‌کند

هرچند که نخستین دور مذاکرات دولت پاکستان با افراد منتخب طالبان در اسلام‌آباد به پایان رسیده اما ممکن است شروط تعیین شده توسط دولت به موفقیت‌آمیز بودن گفت‌وگوها ضربه بزند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسیا، دولت پاکستان برای مذاکرات صلحی که با هدف ایجاد نقشه راهی برای پایان دادن به شورشی 10 ساله در این کشور صورت می‌گیرد، پنج شرط از جمله پایان خصومت را مطرح کرده است.

این شروط هنوز مورد قبول طالبان واقع نشده‌اند و حتی دو مورد از آن‌ها با خواسته‌های این گروه تروریستی در تضاد است. طالبان بارها اعلام کرده که قانون اساسی پاکستان را نمی‌پذیرد و اینکه برای حاکم کردن دین بر این کشور می‌جنگد. اگر این گروه شبه‌نظامی، شروط را بپذیرد می‌توان به مذاکرات امیدوار بود اما در صورت رد آن‌ها، آخرین ابتکار برای پایان دادن به خصومت‌ها نیز ناکام خواهد ماند.

این در حالی است که بیانیه مشترک دو طرف، نشان‌دهنده توافق اولیه برای ادامه گفت‌وگوهاست.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب