»   فرهنگی و هنری  »   سیدفرید قاسمی، دبیر جشنواره مطبوعات شد
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۲۱

سیدفرید قاسمی، دبیر جشنواره مطبوعات شد


به گزارش خبرنگار مهر، سیدفرید قاسمی، روزنامه‌نگار و پژوهشگر عرصه تاریخ مطبوعات ایران و جهان به عنوان دبیر بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها منصوب شد.


سیدفرید قاسمی دارای مدرک کارشناسی در کتابداری و اطلاع‌رسانی است و در سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را در حوزه پژوهش‌های مطبوعاتی و تاریخ مطبوعات مصروف کرده است.


قاسمی تاکنون سردبیری بیش از 14 نشریه و در کنار آن تالیف بیش از 80 کتاب و حدود 1000 مقاله در حوزه مطبوعات را در کارنامه خود دارد.


بنا بر این گزارش بیستمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها در سال جاری، تنها به صورت مجازی اقدام به دریافت آثار خواهد کرد و شیوه ارسال پستی آثار از آن حذف شده است.


اختتامیه این جشنواره در سال جاری و همزمان با آخرین روز از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار خواهد شد.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...