سایت گل- لوئیس سوارس، مهاجم لیورپول، معتقد است که بخشش هواداران، نقش مهمی در نمایش های خوبش در رقابت های این فصل داشت.

این ستاره دردساز اروگوئه در حالی که آخرین هفته های فصل گذشته لیگ برتر را به دلیل محرومیت از دست داده بود، در تابستان اعلام کرد که قصد دارد آنفیلد را ترک کند اما مدیران لیورپول مانع جدایی او شدند.

او بعد از پایان محرومیت به میادین برگشت و در 11 دیدار این فصل لیگ برتر، 17 گل به ثمر رساند؛ از جمله دو گل در پیروزی 5-0 این هفته مقابل تاتنهام .

سوارس اکنون حمایت هواداران را یکی از دلایل اصلی نمایش های درخشانش می داند.

او بعد از دریافت جایزه بازیکن سال از سوی فدراسیون هواداران فوتبال موسسه ویلیام هیل، به خبرنگاران گفت:” بعد از لحظات دشواری که داشتم، توانستم بار دیگر حمایت هواداران را داشته باشم و وقتی به میادین برگشتم، این حمایت باور نکردنی بود.

آنها به من کمک کردند و این خیلی برای من مهم بود؛ برای افزایش اعتماد به نفسم و برای خانواده ام زیرا آنها اینجا در کنار من هستند. این جایزه برای من خیلی ویژه است زیرا نشان می دهد که تلاش من در زمین دیده می شود.

همه از مشکلات من و سال سختی که داشتم، مطلع هستند اما بعد از آن، همه چیز را فراموش کردم و توانستم به میادین برگردم.”

لیورپول با پیروزی مقابل تاتنهام توانست به رتبه دوم جدول لیگ برتر برگردد و سوارس تلاش همه بازیکنان تیم را در این مورد موثر می داند.

” لیورپول در حال نشان دادن تمام پتانسیلش است. ما می توانیم در زمین بهترین بازی های مان را ارائه بدهیم. این بسیار مهم است که ما در کنار هم بمانیم. ما باید به همین روند ادامه بدهیم. این بسیار مهم است.

اگر لیورپول این بازیکنان را نداشت، من هم نمی توانستم در این سطح ادامه بدهم.”