»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   سه ایراد ساختاری در اردوی ارمنستان استقلال
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۴

سه ایراد ساختاری در اردوی ارمنستان استقلال


استقلال بدون قرارداد و بدون تست پزشکی بازیکنان را به ارمنستان فرستاده است که این موضوع می تواند ریسک بزرگی برای باشگاه و بازیکنان باشد.

به نقل از مهر، استقلال تیم پرمهره ای بسته و البته با وجود آنکه نقدهایی به آن وارد است اما در مجموع امسال سال امیدواری برای این تیم است. با این حال سه اشکال در اردوی تدارکاتی استقلال در ارمنستان دیده می شود.

به نوع قراردادها نگاه می کنیم، استقلال بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته و البته با برخی بازیکنان هم دوباره تمدید کرده است. با این حال قرارداد رسمی با بازیکنان بسته نشده و برخی بازیکنان بدون هیچ قراردادرسمی و تنها بر اساس توافق داخلی به اردو رفته اند.

بحث اینجاست که اگر بازیکنان در اردوی ارمنستان با مشکل مواجه شوند و با توجه به اینکه همین حالا هم استقلال دو بازیکن مازاد دارد، برای آن بازیکنان چه اتفاقی رخ می دهد؟ آیا استقلال حق و حقوق آنها را تا پایان فصل به طور کامل پرداخت می کند یا آنها را از لیست خارج می کند؟

پارسال استقلال با کنعانی زادگان چه کرد؟ با روزبه چشمی چطور؟ نه استقلال که در فوتبال ایران عهد و وفا مرده و قراردادها حتی اگر رسمی هم باشند ضمانت اجرایی ندارند چه برسد به قراردادهایی که به صورت داخلی و بدون ثبت در فدراسیون بخواهند اجرایی شوند. نکته بعدی این است که بازیکنان استقلال هنوز پولی از باشگاه دریافت نکرده اند، آنها قرار است سی درصد قرارداد اولیه را پس از اردوی ارمنستان بگیرند و بعد قرارداد را در هیات فوتبال به ثبت برسانند.

بازیکنان استقلال باز هم در صورت مصدوم شدن در اردوی ارمنستان حتی سی درصد پول اولیه خود را هم نگرفته اند و این اصلا اتفاق خوبی نیست. آنها حتی اگر به حکم مربی پس از اردوی ارمنستان هم از لیست خارج شوند  و حتی اگر به تیم دیگری بتوانند بروند، باز هم باید تاکید کرد که بدون دریافتی خودشان را در اردوی سنگین بدنسازی به خطر انداخته اند که این کار حرفه ای نیست.

بدترین بخش ماجرا اما اینجاست: بازیکنان بدون تست پزشکی به اردو آمده اند و علاوه بر برخی بازی های تدارکاتی معمولی تر، دربی سنگین پیش رو در آلمان را هم دارند که بسیار سنگین است. بحث اینجاست که اگر کسی در این بازی ها و آن اردوها مصدوم بشود چگونه می تواند ثابت کند که در اردو مصدوم شده و یا بازی تدارکاتی؟

 از کجا معلوم که مصدوم به استقلال آمده و اینجا مصدومیتش تشدید نشده باشد؟ اردوی ارمنستان با این سه اشکال بزرگ در واقع روی هواست و خیلی از منظر باشگاه و بازیکن و نوع قراردادها و تست ها علمی و حرفه ای نبوده است. امیدواریم استقلال مصدوم ندهد اما به هر حال این اشکال ساختاری بزرگی است که البته در تیم های دیگر لیگ برتری هم دیده می شود و چیزی شبیه به قدم زدن روی آب است.

بهتر است استقلال و دیگر تیم ها قبل از اردوهای بدنسازی با بازیکنانشان قراردادها و تست های محکمی داشته باشند.

[uniplace_links]

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

سازمان لیگ فوتبال ایران ادعای مربی تیم راه آهن را به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارجاع می دهد.به نقل از مهر، محسن بیاتی نیا در گفت و گو با یکی از رسانه ها اتهامی را متوجه ‏مسئولان...
دیدار نمادین تیم های فوتبال پیشکسوتان استقلال و هنرمندان ایران در جزیره کیش با برتری آبی پوشان به پایان رسید.به نقل از مهر، مسابقه نمادین تیم های فوتبال پیشکسوتان استقلال و هنرمندان ایران عصر امروز در مجموعه المپیک جزیره کیش برگزار شد که...
احتمال این که روزبه چشمی مدافع میانی آبی پوشان دیدار مقابل پارس جنوبی را از دست بدهد وجود دارد. به نقل از مهر، روزبه چشمی مدافع ملی پوش تیم فوتبال استقلال در جریان تمرین امروز آبی پوشان از ناحیه مج...
دبیر کل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) از محرومیت سه ورزشکار از رشته های فوتبال، کشتی و دوومیدانی به دلیل استفاده از موادممنوعه خبر داد.به نقل از مهر ، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن اعلام این خبر...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب