»   اخبار شهرستان ها  »   سفره هاي افطاري در مساجد و محلات اردبیل پهن می شود
۱۶ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۳۵

سفره هاي افطاري در مساجد و محلات اردبیل پهن می شود

معاون توسعه‌ مشاركتهاي مردمي كميته امداد استان اردبيل گفت: امسال در ایام ماه رمضان سفره های افطاری با محوریت مساجد و محلات و با هدف اطعام نیازمندان و افراد تحت پوشش این نهاد پهن خواهد شد.

اردبیل نیوز: بهمن دستاري بعد از ظهر شنبه در نشست فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج ادارات استان و هماهنگی برنامه های افطاری ایام رمضان اضافه کرد: امسال با پهن كردن سفره هاي افطاري در مساجد و محلات و توزيع غذاي گرم و سبد كالايي در منازل، خانواده هاي نيازمند حداقل با يك وعده غذاي گرم اطعام مي شوند.

وي تصریح كرد: همزمان با شب ميلاد كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع) قرار است به همت خيرين و مردم نيكوكار استان، سفره هاي افطاري براي مددجويان تحت حمايت كميته‌ امداد در شهرهاي مختلف باز شود تا نيازمندان بتوانند در اين سفره‌ معنوي اطعام شوند.

دستاري افزود: با اجراي برنامه هاي ضيافت رمضان، برنامه هاي مختلفي در قالب طرح اطعام ايتام، طرح محسنين، طرح شفا، طرح رضوان و طرح مفتاح الجنه برگزار خواهد شد كه افراد خير و نوعدوست استان مي توانند با مراجعه به پايگاه هاي مستقر درسطح شهر در طرح هاي مختلف شركت كنند.

قائم مقام كميته امداد استان اردبيل نیز در این جلسه گفت: اطعام و اكرام نيازمندان و خانواده هاي مستمند از توفيقات و بركات معنوي نظام است.

منصور سيفي اظهار داشت: امروز خانواده هاي نيازمند بيش از توجه به وضعيت معيشتي، به مهر و محبت و عطوفت نياز دارند تا بتوانند از لحاظ روحي و رواني تقويت شده و در جامعه دچار برخي گرفتاري ها و مشكلات متداول نشوند.

وي با بیان اينكه ماه مبارك رمضان بهترين ايام براي كمك مادي و معنوي به خانواده هاي نيازمند جامعه است، ادامه داد: اجرای طرح مفتاح الجنه و مجالست مسئولان با خانواده هاي نيازمند موجب مي شود تا زمينه‌ يك تقويت روحي و رواني در جامعه پديد آيد.

مدير سازمان بسيج كارمندان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز طي سخناني با اعلام آمادگي كامل بسيج در جهت حضور و مشاركت در برنامه‌ ضيافت رمضان یادآور شد: امروز رسيدگي به امور محرومان و حمايت از خانواده هاي نيازمند اسلامي ارزشي والاتر است.

ميرزاعلي برمكي اجراي طرح هاي محسنين و مفتاح الجنه را در قالب حلقه هاي صالحين بسيج عنوان كرد و از ديدار 160 پايگاه بسيج ادارات در سطح اردبيل و شهرستانهاي تابعه از 800 خانواده‌ در قالب طرح مفتاح الجنه خبر داد.

وی بيان كرد: در طول ماه مبارك رمضان هر پايگاه بطور ميانگين با پنج خانواده در قالب اين طرح ديدار خواهد کرد و در اين مجالست باعث دلجويي و تقويت روحي و رواني خانواده هاي محروم و نيازمند می شود.

خبرگزاری مهر

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب