»   سینما  »   سعید راد بازیگر «لکنت» پولاد کیمیایی شد
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۸:۵۱

سعید راد بازیگر «لکنت» پولاد کیمیایی شد

کلیپ سینمایی «لکنت» به کارگردانی پولاد کیمیایی در مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد.
به گزارش بانی کلیپ، پولاد کیمیایی از هفته گذشته با دریافت پروانه ساخت کلیپ سینمایی «لکنت» پیش تولید این کلیپ را در سکوت خبری آغاز کرده است و قصد دارد کلیپبرداری آن را تا ماه آینده آغاز کند.
از میان بازیگران این پروژه تاکنون حضور سعید راد و امین حیایی قطعی شده و گروه در حال حاضر مشغول رایزنی با چند چهره مطرح دیگر برای انتخاب بازیگر نقش اول زن کلیپ هستند.
برخلاف اعلام یکی از رسانه ها که نام این کلیپ را «معکوس» اعلام کرده، کلیپ پولاد کیمیایی «لکنت» نام دارد و پروانه ساخت آن نیز هفته گذشته صادر شده است.
گروه تولید همزمان این روزها مشغول انتخاب لوکیشن ها هستند و تاکنون برخی از لوکیشن ها را نیز انتخاب کرده اند. اولین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی مضمونی اجتماعی دارد و قرار است در جشنواره سی و ششم کلیپ فجر به نمایش درآید.
کیمیایی در سال ۹۴ پیش تولید کلیپ سینمایی «معکوس» را آغاز کرد و این کلیپ با بازی بازیگرانی چون ناصر ملک مطیعی، رضا یزدانی و همایون ارشادی وارد فاز کلیپبرداری نیز شد. در نهایت پس از ۱۰ جلسه کلیپبرداری، تولید این کلیپ به دلیل مشکلات مالی متوقف شد و سپس خبری از وضعیت ادامه آن نیز منتشر نشد.
آخرین حضور پولاد کیمیایی در مقام بازیگر در کلیپ های سینمایی «گشت ۲»، «خفگی» و «قاتل اهلی» است. در این میان «قاتل اهلی» با حاشیه های فراوان ناشی از اختلاف میان مسعود کیمیایی و تهیه کننده آن در جشنواره کلیپ فجر سال گذشته به نمایش درآمد. قرارداد اکران «قاتل اهلی» در گروه آزادی و پس از پایان نمایش کلیپ های «سارا و آیدا» و «قهرمانان کوچک» از سوی شورای صنفی نمایش به ثبت رسیده است.
مسعود کیمیایی تهیه کنندگی «لکنت» را برعهده گرفته است. وی قصد دارد پس از پایان کلیپبرداری کلیپ پسرش، پیش تولید کلیپ جدید خود را با نام موقت «عدالت شوم» مقابل دوربین ببرد.

banifilm.ir

آخرین مطالب این بخش سینما

گزارش صفحه یک بانی کلیپ شماره ۳۵۷۲ دوشنبه ۲۷ آذر اولین بار در بانی‌کلیپ پدیدار...
شهلا ناهید: توشه ای از فرانسه تلاش بر این دارد که علاقمندان را در جریان شماری از رخدادهای سینمائی این کشور و یا در پیوند با آن چه در جهان سینما می گذرد بگذارد. هدف، سخن از همه ویدیو...
نشست خبری نخستین جشنواره فرهنگی- سینمایی آب با حضور علی نصیریان، داریوش فرهنگ، مجید رجبی معمار، هوشنگ گلمکانی، نرگس آبیار و کتایون ریاحی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری ، وحید ضرابی نسب دبیر جشنواره و محمد پرورش مدیرعامل شرکت...
کتاب «دانشنامه تهیه و تولید ویدیو» گزارش احمد کیا با تکیه بر الزامات و شرایط تولید ویدیو منتشر شد. به گزارش رسیده،کتاب دانشنامه تهیه و تولید ویدیو مربوط به مطالب مهم و کلیدی برای تولید ویدیو در ایران است...


  • دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا

    دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا

    دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب