»   کشتی  »   سرمربی تیم پرسپولیس یک سال محروم شد
۲۱ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۰:۴۵

سرمربی تیم پرسپولیس یک سال محروم شد

غلامرضا محمدی به دلیل رفتارهای غیر ورزشی و غیر اصولی از قبیل فحاشی، تهدید، ایراد ضرب نسبت به آقای بهمن طالبی و عدم تمکین به تصمیمات داوران مسابقه به یکسال محرومیت از فعالیت در لیگ تحت عنوان سرپرست، سرمربی، مربی و کلیه مسئولیت ها و مبلغ یکصد میلیون ریال معادل ده میلیون تومان جریمه نقدی در حق سازمان لیگ فدراسیون کشتی محکوم و صادر می‌کند.

به گزارش رجانیوز،برخلاف پیش بینی برخی منتقدان مبنی بر احتمال مماشات کمیته انضباطی فدراسیون کشتی با خاطیان دیدارهای پایانی لیگ برتر کشنی آزاد ایران، عصر امروز کمیته انضباطی این فدراسیون تصمیم نهایی خود درباره اتفاقات لیگ کشنی را در غالب رای انضباطی صادر کرد تا خاطیان رقابت های لیگ برتر کشتی با محرومیتی سنگین مواجه شوند.

بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، خلاصه رای این کمیته پیرامون فینال لیگ برتر کشتی آزاد به شرح زیر است:
1 – غلامرضا محمدی را به لحاظ رفتارهای غیر ورزشی و غیر اصولی از قبیل فحاشی، تهدید، ایراد ضرب نسبت به آقای بهمن طالبی رئیس کمیته داوران و عدم تمکین به تصمیمات داوران مسابقه به یکسال محرومیت از فعالیت در لیگ تحت عنوان سرپرست، سرمربی، مربی و کلیه مسئولیت ها و مبلغ یکصد میلیون ریال معادل ده میلیون تومان جریمه نقدی در حق سازمان لیگ فدراسیون کشتی محکوم و صادر می‌کند.
2- سرپرست باشگاه داماش صدرای بابل را به لحاظ عدم حضور بروی سکو و ترک سالن مسابقات را به مبلغ 30 میلیون ریال در حق سازمان لیگ فدراسیون کشتی محکوم و صادر می‌کند.
3- سرپرست باشگاه پرسپولیس جویبار را به لحاظ عدم حضور بروی سکو و ترک سالن مسابقات را به مبلغ 30 میلیون ریال در حق سازمان لیگ فدراسیون کشتی محکوم و صادر می‌کند.
4– باشگاه پرسپولیس را به لحاظ تخریب اموال سالن دوازده نفری آزادی از ناحیه هواداران آن تیم به پرداخت خسارت به مبلغ 40 ریال در حق ورزشگاه آزادی محکوم و صادر می‌کند.
5- تیم داوران در اوزان 74 و 96 کیلوگرم کشتی بین تیم های پرسپولیس جویبار و موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)سبزوار را به لحاظ عدم توجه به نظم مسابقات و ضعف در اداره کردن مسابقه به پنج جلسه محرومیت از داوری در کلیه رقابتهای داخلی محکوم شد.
ضمنا رای صادره قطعی و لازم الاجراء است.
گفتنی است روز گذشته رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی در مصاحبه ای اعلام کرد فیلم داوری مسابقه فینال برای رئیس فدراسیونن جهانی کشتی ارسال شد که مارتینتی با تائید قضاوت داوران این مسابقه تصمیم آنها را تائید کرده بود اما با این حال داوران این مسابقه از سوی کمیته انضباطی با محرومیتی سنگین رو به رو شدند که قطعا رئیس این کمیته به رای صادره معترض خواهد شد.

آخرین مطالب این بخش کشتی

الکساندر کارلین کشتی گیر روسی متولد ۱۹ سپتامبر ۱۹۶۷ است که در رشته کشتی فرنگی توانست به افتخارات زیادی دست یابد. کسب ۳ طلا و یک نقره در چهار دوره بازیهای المپیک در کنار کسب ۹ عنوان قهرمانی جهان از...
نیویورک‌تایمز بعد از بازگشت کاروان آمریکا به این کشور گزارشی درمورد جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه منتشر کرد. متن گزارش منتشر شده را در ادامه می خوانید: زمانی که تیم کشتی آمریکا ساعت سه صبح شنبه وارد هتل فرودگاه تهران شد،...
رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه از صبح دیروز پنجشنبه در سالن امام خمینی(ره) این شهر آغاز شده و عصر امروز جمعه با برگزاری دیدار فینال بین تیم های ایران و آمریکا به پایان رسید. دیدار فینال رقابتهای جام جهانی...
چهل و پنجمین دوره رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد با حضور هشت تیم برتر جهان در سالن سه هزار نفری امام خمینی کرمانشاه آغاز شد که در اولین دیدارها ایران 8 بر صفر از سد ترکیه گذشت و آذربایجان با...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب