»   جالب و خواندنی  »   سرمایه‌گذاری زمینه اشتغال در منطقه را فراهم می کند
۹ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۰۰

سرمایه‌گذاری زمینه اشتغال در منطقه را فراهم می کند


به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم میرولد بعد از ظهر شنبه درآیین تودیع و معرفی استاندار پیشین و جدید آذربایجان غربی با بیان اینکه بهره‌گیری از تمام امکانات و ظرفیت ها برای توسعه آذربایجان غربی ضروری است اظهارداشت: برای تحقق توسعه استان باید بخش خصوصی نیز به کمک دولت بیاید چرا که بودجه‌های دولتی محدود است و نمی توان تنها با بودجه های دولتی به جایی رسید.


وی تاکید کرد: با توجه به سطح بالای مشارکت مردم استان در انتخابات گذشته، استفاده از توان تمامی نخبگان و مردم استان باید مورد توجه مدیریت استان قرار گیرد تا بتوانیم روند رو به رشدی را در توسعه استان شاهد باشیم.


معاون سیاسی وزیر کشور وجود اقوام و مذاهب مختلف در این استان را یکی از خصوصیات بارز استان دانست و ادامه داد: شعار دولت تدبیر و امید، احترام عمیق به همه اقوام و فراهم کردن شرایط مساوی برای فعالیت اقوام است که در این راستا دولت برنامه های وسیعی را طراحی کرده است.


آذربایجان غربی از عقب ماندگی تاریخی رنج می برد


استاندار پیشین آذربایجان غربی نیز در این مراسم با تقدیر از حسن اعتماد دولت یازدهم به یک مدیر بومی دیگر گفت: باید این امر به فرصت خوبی برای توسعه استان تبدیل کنیم، از خداوند توفیق آقای قربانعلی سعادت را خواستارم.


وحید جلال زاده با اشاره به نقش آذربایجان غربی در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: آذربایجان غربی در تاریخ سختی‌ها و زخم‌های بسیاری دیده و نخستین شهید این استان 20 روز بعد از انقلاب در راه امنیت این استان به لقاءالله پیوست.


وی ادامه داد: حماسه دوم بهمن مردم ارومیه نخستین رویارویی مسلحانه مردم علیه نظام شاهنشاهی بود که با رهبری حجت‌الاسلام حسنی نماد مقاومت آذربایجان انجام گرفت و سالروز این حماسه همچنان باید بزرگ داشته شود.


جلال‌زاده با بیان اینکه این استان از عقب ماندگی تاریخی رنج می برد اظهارداشت: امروز می توان ادعا کرد که آذربایجان غربی استانی توسعه یافته است چرا که قبل از انقلاب تعداد واحدهای صنعتی این استان حتی به 20 واحد هم نمی‌رسید ولی اکنون در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های خوبی مشاهده می‌شود.


استاندار پیشین آذربایجان غربی در ادامه همچنین از محمود احمدی ‌نژاد  و مصطفی نجار به دلیل حسن اعتماد آنها در انتخاب اش به عنوان استانداری آذربایجان غربی تقدیر کرد.


وی همچنین تاکید کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب بیمه شود باید به فرموده امام(ره) باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم چراکه روحانیت و مرجعیت از اصول اساسی ماست و مردم و مسئولان پشتیبان نظام و انقلاب هستند.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

ترسیم تصاویر جالب و هنرمندانه نقاشی با سایه اشیا توسط یک نقاش خوش ذوق بلژیکی بنام – وینکنت بال – در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که وی از کودکی به نقاشی کشیدن علاقه...
«متین» نامی‌ست که ایرانی‌ها هم آنرا روی دختر می‌گذارند هم روی پسر. البته در غالب موارد این نام را پسرانه می‌دانند. مثل نام مسیح یا  مسیحا! مثلا من خودم تا مدتها فکر می‌کردم «مسیح علی‌نژاد» روزنامه‌نگار شناخته شده‌ی ایران یک...
تصاویری از یک توریست استرالیایی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است که در مراسم شهید حججی حضور یافته است. این بانوی استرالیایی با تحت تاثیر قرتر گرفتن در این مراسم عنوان کرده است که این شهید همسن...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام صبر و قرارم دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی به نام کلنل دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگاه آخر دانلود آهنگ جدید حبیب به نام تو حسینی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب