»   اخبار سیاسی  »   سخنگوی کاخ سفيد: اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران در صورت حمایت از تروریسم در راه است!
۲۲ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۰۹

سخنگوی کاخ سفيد: اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران در صورت حمایت از تروریسم در راه است!

جی کارنی سخنگوی کاخ سفيد در سخنانی ضد ایرانی و تکراری با تهدید بر اعمال تحریم‌های جدید ایران را به حمایت از تروریسم محکوم کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از وال استریت ژورنال، جی کارنی سخنگوی کاخ سفيد طی نشست مطبوعاتی اعلام کرد ما اختلافات عمده با ايران داريم و سخت به آن فشار می‌آوريم چه برای حمايتش از تروريسم بين المللی به ويژه حمايت از حزب الله (!؟) و چه اعمال تحريم‌های موجود. ما ايران را رها نمی‌کنيم. روی مسائلی که با ايران اختلاف داريم، يک اتفاق نظر بين المللی وجود دارد.

سخنگوی کاخ سفيد افزود: نسبت به ايران هوشيار هستيم. می‌خواهيم با متحدان بين المللی خود اين چالش برای امنيت منطقه و جامعه بين المللی را حل کنيم. مهم برنامه اتمی ايران است.

وی همچنین دیروز در صحبت با خبرنگاران در واشنگتن گفت: ایران اعلام کرده که کشتی‌های خود را به نزدیک امریکا می‌فرستند. ما هیچ شواهدی در اختیار نداریم که نشان بدهد ایران واقعاً در حال ارسال کشتی‌ها به نزدیک مرزهای امریکاست.

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب