»   لیگ جهانی والیبال  »   ست کوویچ: لیگ جهانی میدان آماده سازی ایران برای مسابقات قهرمانی جهان است
۶ خرداد ۱۳۹۳ , ساعت ۲۳:۵۷

ست کوویچ: لیگ جهانی میدان آماده سازی ایران برای مسابقات قهرمانی جهان است

سرمربی سابق تیم های نوجوانان و جوانان ایران گفت: تیم ملی والیبال ایران باید در رقابت های لیگ جهانی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده کند.


یوتسا ست کوویچ اظهار داشت: تیم ملی والیبال ایران سال سختی در پیش دارد. والیبال ایران در سطح بالایی قرار دارد که در این سطح ده تا دوازده تیم حضور دارند که هر تیمی می تواند تیم های دیگر را شکست بدهد.
وی ادامه داد: ایران در دوره ای طولانی به تدریج پیشرفت کرده است اما حالا در شرایطی بسیار سخت قرار گرفته است و ممکن است در گروه خود در لیگ جهانی اول شود یا چهارم.
ست کوویچ خاطرنشان کرد: به اعتقاد من والیبال ایران توانایی این را دارد که در رده نخست والیبال جهان قرار بگیرد اما در راه رسیدن به این هدف ممکن است گاهی نتایج بدی هم به دست بیاید.
وی افزود: ایران باید به دنبال این هدف باشد که در مسابقات قهرمانی جهان بهترین نتایج را به دست بیاورد و لیگ جهانی فقط رقابت هایی برای رسیدن تیم ملی به آمادگی است.
این مربی نامدار والیبال جهان تاکید کرد: البته لیگ جهانی بسیار مهم است. اما بسیار سخت است که یک تیم در همه رقابت ها نتایج خوبی کسب کند.
وی گفت: والیبال ایران در رده های نوجوانان و جوانان هم شرایط خوبی دارد و محمد وکیلی و فرهاد نفرزاده انتخاب های خوبی از سوی آقای داورزنی بودند. آنها دستیاران من در مسابقات نوجوانان جهان در سال 2007 در مکزیک بودند. والیبال ایران در سطح بالایی قرار دارد و برای باقی ماندن در این سطح باید بازیکنان زیادی در این رده ها ساخته شوند.
سرمربی اسبق تیم های نوجوانان و جوانان ایران خاطرنشان کرد: اسلوبودان کواچ از 18 سالگی به مدت شش سال در تیم من بازی می کرد. او روحیه جنگنده ای دارد و این برای بازیکنان بزرگ بسیار مهم است که چیزی به آنها انگیزه بدهد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، وی گفت: ایران در حال حاضر به یک مربی مانند بوبو نیاز دارد و او می تواند والیبال این کشور کمک زیادی کند.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش لیگ جهانی والیبال

تیم ملی ایران در هشتمین بازی خود در لیگ جهانی والیبال 2017 در 3 ست متوالی و با نتایج 25 بر 17، 25 بر 18 و 25 بر 22 مغلوب لهستان شد. سعید معروف، امیر غفور، مسعود غلامی، محمد موسوی، میلاد...
هفته سوم دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی والیبال، پنجشنبه شب در کشور لهستان آغاز شد و تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود، از ساعت 19:55 به مصاف تیم قدرتمند آمریکا رفته است. دیداری که با توجه به جایگاه...
هفته سوم لیگ جهانی والیبال از امروز آغاز می شود که ایران در شهر لودز لهستان رو در روی حریفان خود قرار می گیرد. در هفته سوم لیگ جهانی شهرهای کوردوبا (آرژانتین)، کاتوویتسا و لودز (لهستان) و آنتورپ ( بلژیک)...
لیگ جهانی والیبال آغاز شد و این مسابقات از شبکه سه سیما پخش می شود. اما لیگ جهانی والیبال از کدام کانال ماهواره پخش می شود؟ ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام بریم دریا دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام یادت رفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام کوزه دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام همه رفتن
جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب
  • الکامپ