در مسابقه ای که هر دو تیم برای نباختن به زمین می آیند بازیکنی می تواند در حد ستاره بدرخشد و به اصطلاح فوتبالی ها بازی را برای تیمش در بیاورد؟

سایت گل –  سخت است که از دل این دبی های کسالت آور یکی را به عنوان ستاره  انتخاب کرد و لحظاتی مقابل بنر اسپانسر سازمان لیگ نگه داشت و  ساکی را تحویل او داد که دو سکه  طلا  وزنش را بالا برده است.اصلا سوال اساسی تر را می توان اینطور پرسید که آیا در مسابقه ای که  هر دو تیم برای نباختن به زمین می آیند بازیکنی می تواند در حد ستاره  بدرخشد و به اصطلاح فوتبالی ها بازی را برای تیمش در بیاورد؟


شاید ردیف کردن چهار نفر در لیست ستاره های احتمالی دربی در فوتبالفارسی و فوتبال ایرانی  آنقدر غیر قابل پیش بینی هست که این سیاهه 4 تایی را کن فیکن کند و مثل خیلی از دربی ها سایه ای از ستاره های هفته های قبل از آن را هم در میدان نبینیم.

حالا نوری باید امیدوار باشد که دایی او را به قاسم دهنوی ترجیح بدهد – که احتمال می‌دهد – و در کنار حقیقی در نقش‌ هافبک دفاعی به جنگ ‌هافبک‌های استقلال بفرستد. نوری تاکنون بدشانسی‌های زیادی را در دربی تهران تجربه کرده از جمله گل به اشتباه آفساید اعلام شده و پنالتی هدر رفته. حالا او برای دومین بار با بازوبند کاپیتانی پای به دربی می‌گذارد و البته به خاطر شرایط خاصی که دارد می‌تواند ستاره تیمش در این بازی بزرگ لقب بگیرد. برای شماره 14 قرمزها این دربی شاید مهم‌ترین مسابقه دوران بازیگری او باشد چرا که جایگاه این بازیکن بعد از نیمکت‌نشینی‌های اخیر در تیم ملی هم متزلزل به نظر می‌رسید و خطر از دست دادن جام جهانی به شدت او را تهدید می‌کرد اما او می‌تواند با درخشش در این بازی و ارسال یک پاس گل و به ثمر رساندن یک گل دوباره به قلوب هواداران پرسپولیس؛ تفکرات دایی و گوشه ذهن کروش برگردد. آیا این اتفاق برای او خواهد افتاد؟