»   اخبار شهرستان ها  »   سایت های تحلیلی در جشنواره «شهرداری اردبیل در آیینه رسانه‌ها» شرکت نکردند
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۴:۳۱

دبیر جشنواره شهرداری اردبیل در آیینه رسانه‌ها:

سایت های تحلیلی در جشنواره «شهرداری اردبیل در آیینه رسانه‌ها» شرکت نکردند

مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل و دبیر اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شهرداری اردبیل در آیینه رسانه ها گفت: سایت های تحلیلی استان در این جشنواره شرکت نکرده اند.

بابک پورپناهی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار کرد: سایت های تحلیلی موجود در استان در هیچ یک از بخش های عکس، خبر، گزارش، تیتر و مقاله آثاری به دبیرخانه ارسال نکرده اند.

وی با بیان اینکه این سایت ها هم مثل دیگر رسانه های گروهی می توانستند در جشنواره مطبوعات شهرداری در آیینه رسانه ها شرکت کنند، افزود: فعالان و نویسندگان سایت های تحلیلی هیچ اثری به دبیرخانه ارسال نکرده اند.

پورپناهی با اشاره به کیفیت گزارش های ارسالی به جشنواره تصریح کرد: گزارش های ارسالی برای رقابت در بخش گزارش را قویتر از بخش های مقاله، تیتر و خبر دیدم.

به گفته مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل و دبیر اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شهرداری اردبیل در آیینه رسانه ها کیفیت آثار ارسالی نشان می دهد که آثار از حالت سنتی خارج شده است.

این مسئول ابراز امیدواری کرد: این جشنواره در سال های آتی هم تداوم داشته باشد تا شاهد افزایش کیفیت در آثار تولیدی خبرنگاران باشیم.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تعامل بیشتر شهرداری با رسانه ها برشمرد و ادامه داد: با برگزاری جشنواره رسانه ها فرصت به چالش کشیدن و شهرداری فرصت اطلاع رسانی به روز را به دست می آورد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...