»   بازار داغ شایعات  »   ساناز هاشمی، مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت!
۹ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۱:۳۱

صاحب این عکس کیست؟

ساناز هاشمی، مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت!

آیا بی حجابی نوه هاشمی رفسنجانی واقعیت دارد؟

ساناز هاشمی، مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت! کدامیک نوه هاشمی رفسنجانی هستند؟ آیا بی حجابی نوه رفسنجانی واقعیت دارد؟

چندی پیش تصویری از یک دختر جوان که به یک خودروی مرسدس بنز تکیه داده در فضاهای غیر رسمی مجازی منتشر شد و در توضیحات آن ادعا شده بود که این تصویر متعلق به ساناز هاشمی، نوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.

این تصویر به سرعت فضای مجازی را در بر گرفت و بازنشر وسیعی پیدا کرد. هرچند که نمی‌توان به قطعیت اقدام به جعل و نشر آن را کاملا غیرمغرضانه و غیرسیاسی دانست.

 

دنيا جهانبخت، ساناز هاشمی یا مونا لاکانی

 

اندکی جستجو در اینترنت نشان می‌دهد که تصویر منتشر شده متعلق به یکی از کاربران پرطرفدار اینستاگرام به نام دنیا جهانبخت است.

این خبر و منتسب کردن تصویر این دختر بدحجاب به عنوان نوه ی آیت الله رفسنجانی کذب محض است و به نظر برای تخریب چهره وی در افکار عمومی منتشر گردیده.

فائزه رفسنجانی دارای دو فرزند به نام های مونا لاهوتی و حسن لاهوتی است که عکس تنها دختر او (مونا لاهوتی) را در کنار پدر بزرگش مشاهده میکنید.

مونا لاهوتی نوه هاشمی رفسنجانی

 این خبر شایعه ای بیش نیست، دختری که با نام ساناز هاشمی، نوه رفسنجانی معرفی و شایعه سازی شده است در حقیقت تصویر دنیا جهانبخت است، و هیچ ارتباطی با خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی ندارد.

در زیر همین تصویر را بین عکس ها دنیا جهانبخت که خودش در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته را مشاهده نمایید.

 

دنيا جهانبخت ساناز هاشمي

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش بازار داغ شایعات

برخی رسانه‌ها دیروز و امروز مدعی شدند که ریزعلی خواجوی، دهقان فداکار شب گذشته دارفانی را وداع گفته است. با این حال روابط عمومی راه آهن انتشارخبر مربوط به فوت ریزعلی خواجوی (دهقان فداکار )را تکذیب کرد. به گزارش روابط عمومی راه...
پر بیراه نیست اگر ادعا شود منافعی برای برخی در جهت تخریب و هجمه به آیت ا... هاشمی وجود داشت اما تصور می‌شد پس از رحلت ایشان اقدامات غیراخلاقی پایان پذیرد که ظاهرا آنها به آنچه پس از او بر...
مهدی محمدی، فرماندار قائم شهربا تکذیب خبر منتشر شده شکار مار ۷ متری در روستای آوارسینار قائم شهر، گفت: نه تنها خبر مشاهده و شکار این مار شایعه است بلکه روستایی به نام آوارسینا نیز در شهرستان قائم شهر وجود...
یک عکس با عنوان «در ساحل چالوس موجودی عجیب مشاهده شد» بار دیگر فضای مجازی را ملتهب کرد. ...

8 دیدگاه برای ساناز هاشمی، مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت!

  1. پیمان صبوری

    Fatal error: Call to undefined function commentsvotePanel() in /home/ardebiln/public_html/wp-content/themes/Max-4/includes/lib.php on line 1176