»   اخبار حوادث واقعی  »   سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو /تصاویر
۵ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۱۳

سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو /تصاویر

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصاویر سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو از شهروندان خواست در صورت شناسایی متهمان، اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار دهند.

آفتاب:  20 اسفندماه سال 91، ساعت 8:15 دقیقه صبح از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره سرقت مسلحانه از بانک شعبه خانی آباد نو اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری 152 خانی آباد در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که 2 نفر سارق مسلح، با تهدید اسلحه اقدام به سرقت از داخل بانک کرده و پس از سرقت با 2 دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل متواری شده‌اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت مسلحانه» و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت‌های مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیق از شاهدان صحنه سرقت مسلحانه پرداختند.

187488 917 - سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو /تصاویر

با بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته و همچنین اظهارات کارمندان بانک مشخص شد که در ساعت اولیه شروع به کار روزانه بانک، 2 نفر در حالیکه عینک دودی به چشم داشتند وارد شعبه شدند، یکی از آنها از داخل کیف دستی همراهش یک قبضه اسلحه کلاش و دیگری از زیر لباسش یک قبضه چاقو و اسلحه کمری خارج و ضمن تهدید کارمندان و مشتریان، اقدام به سرقت وجوه نقد داخل باجه‌های بانک کرده است و در نهایت هردو پس از خروج از بانک با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل متواری شده‌اند.

یکی از کارمندان شعبه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: 2 نفر سارق مسلح وارد بانک شدند که یکی از آنها اسلحه کلاش و نفر دوم نیز چاقو و اسلحه کمری در دست داشت، آنها پس از ورود به داخل بانک اسلحه‌های خود را مسلح و شروع به تهدید کردند که «هیچ کس از جای خود تکان نخورد».

وی افزود: یکی از آنها به بالای یکی از باجه‌های شعبه رفت و نفر دوم نیز اقدام به سرقت پول‌های داخل کشوهای همکاران کرد و پس از سرقت، هر دو نفر از بانک خارج و با دو دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند.

187489 240 - سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو /تصاویر

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به تصاویر به دست آمده از سارقان مسلح، دستور انتشار تصاویر این 2 متهم جهت شناسایی از سوی مقام قضایی صادر شده است.

به گزارش فارس،از کلیه شهروندان درخواست می‌شود  تا در صورت شناسایی متهمان، هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل‌های تردد متهمان را از طریق شماره تماس 51055501 و 55381036 در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

ریزعلى خواجوى، دهقان فداکار کتابهای درسی شامگاه شنبه 11 آذر درگذشت."ریزعلى خواجوى" که با نام دهقان فداکار در کتابهای درسی شناخته و معرفی شده بود مدتها بدلیل بیماری ریوی در بیمارستانی در تبریز بستری بود و شامگاه شنبه 11 آذر...
اگر شما یک فروشنده باشید و در مغازه هنگامی که منتظر مشتری هستید با یک سارق مسلح به چاقو یا اسلحه مواجه شوید چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ آیا با وجود مسلح بودن سارق، باز هم در مقابل...
ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده - میدان ونک - زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده‌های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابروی در هم رفته وارد شعبه 273 شد. پس از او سه دختر جوان و...
دختر جوان به کارآگاهان گفت: «من و محسن حدود یک سال و نیم قبل با هم در ارتباط بودیم. تا اینکه یک روز فهمید قرار است برایم خواستگار بیاید. با شنیدن این خبر خیلی عصبانی شد و به همین خاطر...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب