»   آخرین اخبار اقتصادی روز  »   ساختار وزارت صنعت اصلاح مي‌شود
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۱۸

ساختار وزارت صنعت اصلاح مي‌شود


به گزارش خبرگزاری مهر، علي يزدانی با اعلام اين خبر،‌ افزود : طي برگزاري جلسات متعدد مركز نوسازي و تحول اداري وزارت با معاونتها. ادارات كل ستادي و اخذ نظرات كتبي و شفاهي آنها و جمع‌بندي نظرات، ساختار جديد وزارت صنعت، معدن وتجارت، تدوين ودر مرحله نهايي است.


وي با بيان اينكه وزارت صنعت، معدن وتجارت مي بايست به يك وزارتخانه  تخصصي چابكتر تبديل شود، افزود: فضاهاي متعدد در وزارتخانه همراه با كارهاي موازي واحدهاي آن خارج از اهداف وزارتخانه است و آنچه قانون براي ما مسير مشخص كرده، بايد بر همان محور حركت كرده واز ملاحظات  حاشيه اي  پرهيز کنیم.


معاون توسعه مديريت و منابع وزارت صنعت، معدن وتجارت در ادامه خاطر نشان كرد:‌ در اين ميان ما به دنبال تعديل نيرو نيستيم؛ مگر اينكه خود نيرو نخواهد بماند و يا نخواهد خود را با اهداف وزارتخانه و سازمان تطبيق دهد.


يزداني در ادامه با اعلام اينكه 35 هزار نفر در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانها مشغول به كار هستند، گفت: ضرورت ساماندهي نيروهاي موجود همزمان با تجميع ساختمانهاي اداري از اولويت‌هاي كاري ماست.


وي در توضيح اين مطلب افزود: در اين راستا تا پايان امسال تمامي نيروهايي كه متناسب با مدرك تحصيلي سوابق خدمتي 30 تا 35 سال را دارند ، بازنشسته شده و كليه نيروهاي مامور از ساير سازمان‌ها به وزارتخانه تعيين تكليف مي شوند.


وي ضمن بيان اينكه يكي از راهكارهاي افزايش كيفيت و توانمند سازي نيروي انساني شاغل در وزارتخانه طي نمودن دوره هاي آموزشي بصورت تئوري و عملي است، افزود : در اين راستا توسط مركز نوسازي و تحول اداري وزارت برنامه جامعي در دست تدوين است كه بزودي به كليه واحدها اعلام خواهد شد.


به گفته يزداني، توجه به امور رفاهي كاركنان را از اولويت برنامه هاي حوزه مرتبط است.


معاون توسعه مديريت و منابع خاطر نشان كرد: اين معاونت با استنادبه لايحه بودجه سال 93 كل كشور و با اشاره به موادي از لايحه تقديمي دولت به مجلس شوراي اسلامي خواستار امعان نظر بيشتر معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و نمايندگان محترم مجلس در تحقق وظايف و ماموريتهاي وزارت صنعت، معدن وتجارت شد.


يزداني در پايان يادآور شد:‌ تمامي اقدامات اين معاونت  به دور از سلايق شخصي و برپايه قانون و تكاليفي كه قانون گذار مكلف كرده، است.


آخرین مطالب این بخش آخرین اخبار اقتصادی روز

علی ربیعی در بخش خبری 21 شبکه یک سیما با بیان اینکه سالمندی حدود 30 میلیون نفر در کشور نباید توام با فقر باشد، افزود: بر اساس عدد جهانی درباره خط فقر و مقایسه آن با قدرت خرید داخلی، این...
بازار مسکن ازنيمه دوم سال با تحرک همراه شده به طوری که ماه پاياني فصل پاييز افزايش ۵۰ درصدی معاملات را نسبت به آذر سال گذشته تجربه كرد.این افزایش میزان معاملات در شرایطی رخ داده که پیش بینی ها از...
در حالی که پرونده ح. ز به اتهام خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع به میزان تقریبی 300 میلیارد تومان از منابع بانک ملت در حال رسیدگی است، نامبرده با ایجاد فشار و لابی‌گری درصدد...
به گزارش میزان واردات کالا از کشور‌های مختلف جهان به ویژه چین سالهاست که تولیدکنندگان کشور را با مشکلات جدی روبرو کرده است. در این میان واردات اقلامی که امکان تولید آن در کشور وجود دارد و به دلیل حمایت نشدن تولیدکنندگان با...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب