»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   رویانیان: صالحی انسان با دانشی است/ می‌خواستیم خلعتبری را مجانی بیاوریم
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۲۲:۲۳

رویانیان: صالحی انسان با دانشی است/ می‌خواستیم خلعتبری را مجانی بیاوریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: صالحی امیری انسانی فرهیخته و اهل فرهنگ است، امیدوارم زودتر وزیر ورزش شود.

اردبیل نیوز: محمد رویانیان در گفت‌وگو با فارس ابتدا در خصوص آخرین وضعیت محمدرضا خلعتبری اظهار داشت: پس از جلسه اول متاسفانه توافقات لازم بین ما و عجمانی‌ها حاصل نشد و اگر اتفاق خاصی پیش نیاید امشب جلسه دوم ما با عجمانی‌ها برگزار می‌شود.

 

وی افزود: ما نمی‌خواهیم زیربار حرف زور برویم و این حق ماست که با آرامش و با توافق خلعتبری را جذب کنیم. ما به دنبال یک دیپلماسی ورزشی هستیم تا بازیکن خودمان را پس بگیریم.

 

رویانیان تاکید کرد: راستش را بخواهید ما به دنبال این بودیم تا قیمت پیشنهاد عجمانی‌ها را پایین بیاوریم اما آنها زیربار این حرف نمی‌روند و باید در جلسه امشب تکلیف خیلی چیزها روشن شود. اما مطمئن باشید ما هم زیر بار حرف زور نمی‌رویم و آنها هم باید یک قدم کمک کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: البته از حامیان خودمان در فوتبال ایران و ورزش کشور سپاسگزاریم و ما این موضع را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم با کمک آنها خلعتبری را جذب کنیم. راستش را بخواهید اول نمی‌خواستیم به عجمانی‌ها پولی بدهیم چون نداشتیم. تکلیف وزیر ورزش هم که روشن نشد خیلی از مشکلات ما بیشتر شد.

 

رویانیان ادامه داد: ولی الان خوشحالم که صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان شد. من شناخت نسبی نسبت به ایشان دارم. صالحی فردی فرهیخته، باسواد و برجسته است و انشاءالله فردا در وزارت ورزش خدمت ایشان می‌رسم. البته سلطانی‌فر نیز آدم کاربلد و خوبی بود اما رای نیاورد. من امیدوارم که با افکار علمی صالحی ورزش کشورمان بتواند نسبت به گذشته موفق‌تر شود. البته خیلی خوشحال‌تر می‌شوم که ایشان هرچه سریع‌تر وزیر شود و تکلیف را روشن کند. من آمادگی هرگونه کمک به ایشان را دارم و از او هم می خواهم به باشگاه پرطرفدار ما کمک کند. ورزش مقوله‌ای حیاتی برای جوانان ما است که به نظرم صالحی‌ با نگاه فرهنگی خود می‌تواند در این بخش هم مانند پست‌های دیگرش یک مدیر خوب، علمی و کاربلد باشد.

 

وی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص حضور هامبورگ در ایران نیز گفت: فعلا در حال پیگیری موضوع هستیم و انشاءالله به موقع خبر لازم را اعلام خواهیم کرد. فعلا جای خوشحالی دارد که سرپرست وزارت ورزش شروع به کار کرده و باید این موضوع را به فال نیک بگیریم. انشاءالله به زودی هم تکلیف خلعتبری روشن می‌شود. البته جا دارد از همین جا موفقیت بازیکنانم را در بازی با ملوان به آنها تبریک بگویم. امیدوارم این موفقیت در ادامه راه تکرار شود.

 

 

ورزش ایرانی

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اگر برای ما در تیم ملی رویای صعود به جام جهانی شدنی نبود، بهتر بود اصلا به روسیه نمی‌رفتیم.به نقل از مهر، رضا قوچان نژاد در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تیم...
اشکان دژاگه این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به انجام تمرینات ریکاوری مشغول است. به نقل از مهر، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی، این روزها در کنار تیم ملی و زیر...
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال باشگاه مشکی‌پوشان انتخاب شد. به نقل از مهر، با صدور حکمی از سوی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان، خداداد عزیزی بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال...
اولین تمرین استقلال در سال ۹۷ با حضور گرهارد شرود اینگر برگزار شد.به نقل از مهر، اولین تمرین بازیکنان استقلال در سال ۹۷ پس از چند روز تعطیلی و با حضور سرمربی این تیم در زمین ورزشگاه صنایع دفاع انجام...