رويانيان كه مي بيند گروه مقابل چگونه براي بركناري او لحظه شماري مي كنند در جديدترين اقدام خود باز هم استعفا داد تا سرانجام وزارت ورزش يكبار براي هميشه تكليفش را روشن كند.

سايت گل-باز هم محمد رويانيان و باز هم يك قهر ديگر.مديرعامل پرسپوليس كه مي بيند گروه مقابل چگونه براي بركناري او لحظه شماري مي كنند در جديدترين اقدام خود باز هم استعفا داد تا سرانجام وزارت ورزش يكبار براي هميشه تكليفش را روشن كند. به گفته مدير روابط عمومي پرسپوليس او پس از بازي با سايپا با علي دايي تماسي را بر قرار مي كند و به او مي گويد از اين به بعد همه امور تيم در اختيار بهروز منتقمي است. قدوسي در اين مورد توضيحاني را ارائه مي دهد:«رویانیان معتقد است که بی‌مهری‌هایی به وی شده و به همین دلیل خواسته که تکلیفش تا فردا شب (شنبه شب)مشخص شود تا خدایی ناکرده در روزهایی که به او کمک نمی‌شود به پرسپولیس لطمه نخورد.» مدير روابط عمومي پرسپوليس در مورد قهر مديرعامل توضيح مي دهد:«شاید رویانیان به نوعی قهر کرده اما خواستار این است تا هرچه سریع‌تر تکلیف‌اش روشن شود. او همچنین بسیاری از کارهای باشگاه را از درخواست‌کنندگان خواسته تا با بهروز منتقمی در جریان و درباره آن تصمیم بگیرند که امیدواریم هرچه سریعتر تکلیف این موضوع مشخص شود.»

حالا بايد ديد وزارت ورزش تا فردا شب كه شب يلدا هم به حساب مي آيد چگونه با اين استعفاي نيمه رسمي مديرعامل قرمزها بر خورد مي كند.يا تا پايان فصل به او فرصت پيش بردن كارهايش را مي دهند و يا اينكه تغييرات خيلي سريع به وقوع مي پيوندد. البته برگ برنده در دست رويانيان است چرا كه به صلاح وزارت ورزش نيست در چنين وضعيتي كه پرسپوليس در صدر جدول است تغييراتي را در پيكره مديريتي اين تيم ايجاد كند.