ستاره برزیلی تمایل زیادی دارد تا به پاری سن ژرمن بپیوندد

سایت گل- رونالدینیو اسطوره برزیلی دنیای فوتبال و بازیکن سابق تیم های بارسلونا و میلان در گفتگو با مجله فرانس فوتبال که یکی از دو مسئول اهدای جایزه سالانه توپ طلا به برترین بازیکن سال دنیاست شرکت کرده است

این ستاره برزیلی که این روزها در سرزمین مادری فوتبالش را دنبال می کند، در بخشی از صحبت هایش گفته:«دوست دارم تا دوباره برای پاری سن ژرمن بازی کنم و اگر ممکن باشد فوتبالم را در این تیم به پایان ببرم.»

قرارداد کنونی رونالدینیو با تیمش ، اتلتیکو مینیه رو در پایان دسامبر سال 2013 به اتمام می رسد و خود او تا به اینجا صحبتی از تمایلش برای تمدید قرارداد با این باشگاه برزیلی به میان نیاورده است.بدین ترتیب رونالدینیو در ژانویه سال 2014 یک بازیکن ازاد خواهد بود که جذب او هزینه خاصی برای تیمی در بر نخواهد داشت و از همین رو این ستاره برزیلی تمایل زیادی دارد تا به فوتبال اروپا بازگردد و در صورت امکان پیراهن تیم پاری سن ژرمن را برتن کند. او در سال 2003 با جدایی از پی.اس.جی به بارسلونا منتقل شده بود. رونالدینیو در ادامه صحبت هایش دراین باره گفت:« من در پاری سن ژرمن دوستان زیادی دارم؛ تیاگو سیلوا، ایبراهیموویچ و چند نفر دیگر. پاری سن ژرمن تیمی فوق العاده است.من به آینده فکر نمی کنم ولی دوست دارم که اگر این فرصت دراختیارم قرار گرفت دوباره برای پی.اس.جی به میدان بروم. پاری سن ژرمن اولین تیم اروپایی من بود که در سال 2001 به این تیم پیوستم و هنوز در قلب من جای دارد. هر وقت که به پاریس سفر می کنم، مردم از من می پرسند که قصد ندارم که برای آویزان کردن کفش هایم به این تیم بیایم؟»

اتلتیکو مینیه رو این روزها خود را آماده می کند تا به عنوان قهرمان جام لیبرتادورس در جام باشگاه های جهان که در اواسط ماه دسامبر در کشور مراکش برگزار می شود، حضور یابد و رونالدینیو که اخیرا با مصدومیت مواجه شده بود، به شدت تلاش می کند تا بتواند با بهبود زودتر از موعد در این بازی ها برای تیمش به میدان برود.در صورتی که این تیم برزیلی دراین رقابت ها با حذف زودهنگام مواجه نشود، می تواند در فینال مقابل بایرن مونیخ گواردیولا قرار بگیرد.