دو تيم ليگ برتري با تمامن قوا برابر رقباي خود صف آرايي كردند و استقلال هم نشان داد همانند ليگ برتر، جام حذفي را فوق العاده جدي گرفته است

سايت گل- امروز در جام حذفي سه بازي برگزار شد و خيلي ها منتظر خلق شگفتي در اين بازي ها بودند. اما دو تيم ليگ برتري با تمامن قوا برابر رقباي خود صف آرايي كردند و استقلال هم نشان داد همانند ليگ برتر، جام حذفي را فوق العاده جدي گرفته است. وقتي قلعه نويي در بازي برابر ملوان از مهدي رحمتي درون دروازه استفاده كرد مشخص شد آنها با تفكر كاملا جدي وارد زمين شدند. پيش از اين عنوان شده بود امير قصد دارد در بازي هاي حذفي از دروازه بان دوم تيمش حسيني بهره ببرد اما چون نام حريف ملوان بود، قلعه نويي ريسك نكرد. با توجه به ده نفره شدن ملوان در نيمه نخست، استقلال روز چندان دشواري را پيش رو نداشت و موفق شد با يك پيروزي مطمئن دو برصفر از سد حريف بگذرد.اين چهارمين باخت متوالي اسكوچيچ در اين فصل به سرخابي ها بود.

در ديگر بازي امروز مس در خانه اش پذيراي نفت اميديه بود و با توجه به وضعيت نگران كننده مس در انتهاي جدول، نفتي ها اميدوار بودند با حذف شاگردان مظلومي شگفتي ساز شوند. اما شجاعي دو گل زد تا در نهايت مس با نتيجه دو بر يك از سد رقيب ليگ يكي خود بگذرد. اين دومين پيروزي متوالي پرويز در جام حذفي بود. در نهايت در آخرين بازي اين تراكتورسازي  بود كه موفق شد در خوزستان با نتيجه دو بر سفر از سد نفت مسجد سليمان بگذرد. در اين ديدار فرشيد طالبي و كريم انصاري فرد براي قرمزهاي ميهمان گلزني كردند. با اين پيروزي تراكتور نشان داد از مدعيان جدي كسب جام حذفي است.