»   اخبار برگزیده, مد و لباس  »   رنگ لباس مشکی: نماد هوش و جذابیت
۲۷ شهریور ۱۳۹۴ , ساعت ۲۲:۲۷

رنگ لباس مشکی: نماد هوش و جذابیت

حتما برای شما نیز پیش آمده که یک قرار ملاقات مهم دارید و در انتخاب رنگ لباس خود مردد هستید، حساسیت شما روی رنگ لباس بی خود نیست.  دیگر نگران نباشید، ما به شما می‌گوییم که در این مواقع چه رنگی مناسب است: رنگ لباس مشکی!

طبق تحقیقی در بریتانیا، این رنگ شما را باهوش‌تر نشان می‌دهد و هم‌چنین، باعث جذابیت شما می‌شود. برای به کار بردن این رنگ، به دلایل بیشتری، نیاز دارید؟! حتما بارها این جمله به گوش‌تان خورده است: « اثری که در اولین ملاقات می‌گذارید، بسیار مهم است.

اگر در اولین ملاقات، تاثیر خوبی بر مخاطب خود نگذارید، دیگر شانسی برای جبران آن نخواهید داشت». این جمله قدمتی به اندازه عمر این جهان دارد و به اثبات رسیده است.

در تحقیقی که در بریتانیا انجام شده است و در سایت Butyshirtonline منتشر شده است، می‌خوانیم که رنگ مشکی، هوش و جذایبیت شما را دو چندان می‌سازد. با توجه به این تحقیق، فکر می‌کنم که زمانش فرا رسیده است که قضاوت‌های منفی در مورد این رنگ را که از قدیم شنیده‌ایم و پایه و اساسی ندارد، فراموش کنیم. این رنگ، علاوه بر این که شما را باریک و کشیده‌تر نشان می‌دهد، طبق گفته 56 درصد از افراد، اعتماد به نفس را نیز افزایش می‌دهد.

در مورد افزایش جذابیت نیز، این رنگ مشکی ست که بر سایر رنگ‌ها پیشی می‌گیرد. در مورد رنگ قرمز اختلاف نظری را بین زنها و مردها شاهد هستیم. 54 در صد از زن‌ها در اولین قرار ملاقاتشان برای آشنایی با یک مرد، رنگ قرمز را برمی‌گزینند در صورتی که فقط 28 درصد مردان در این موقعیت، چنین کرده‌اند. انتخاب یک مرد در بین رنگ‌ها، در یک قرار عاشقانه، بعد از مشکی، رنگ آبیست. آخرین مدال در سکوی قهرمانی (!) متعلق به رنگ بلوطی و نارنجی ست که البته در مقایسه با سایر رنگ‌ها طرفدار کمتری دارد. تنها دو درصد از خانم‌ها و هشت درصد از آقایان برای به دست آوردن منصبی مهم، در اولین ملاقات کاری، به سراغ رنگ بلوطی می‌روند.

مردها چه رنگی را دوست دارند؟ بارها گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم: مردها دوست دارند همسرانشان رنگ قرمز بپوشند. با پوشیدن لباس‌های قرمز رنگ، قلب همسرتان را تسخیر کنید. 56 درصد از مردها، دوست داشته اند رنگ قرمز را بر تن همسرانشان ببینند. این در حالی ست که 66 درصد زنان، دوست دارند همسرشان، مشکی بپوشد و 48 درصد آنها، رنگ آبی را ترجیح می‌دهند. با تمام اینها، یک نکته بسیار مهم است و آن این است که لباسی بپوشیم که در آن احساس خوبی داشته باشیم و در آن اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم. صرف نظر از لباسی که می‌پوشیم، این احساس ما در آن لباس است که باعث جذب دیگر افراد می‌شود.

آخرین مطالب این بخش اخبار برگزیده  , مد و لباس

ولنتاین 2018 با مدل های آرایش متفاوت ولنتاین یکی از بهترین روزهای سال است. در روز ولنتاین می توانید بدون خجالت هر چقدر می خواهید از رنگ صورتی استفاده کنید، به عنوان صبحانه، نهار و شام شکلات بخورید، و همچنین کلی...
مدل ها در حال نمایش کلکسیون طراح مد شازیا و سحر در هفته مد لباس عروسی در...
همه مردم، فارغ از زن یا مرد بودن، همیشه دوست دارند لباس های مرتب، شیک و زیبا به تن داشته باشند. برخی با اصول شیک‌پوشی آشنا هستند و می توانند در مجامعی که حضور به هم می رسانند، خوب بدرخشند....
کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد. رنگ جهانی...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب