»   سینما  »   «رنج پنهان»،راوی تاریخ معاصر در زعفرانیه
۲۷ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۰۵

«رنج پنهان»،راوی تاریخ معاصر در زعفرانیه

سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی این روزها در منزل خسرو در لوکیشنی در زعفرانیه پیگیری می شود.
رضا جودی در گفت و گو با بانی ویدئو با اعلام این خبر افزود: تصویربرداری سریال «رنج پنهان» این روزها به ۸۰ درصد رسیده است و تدوین همزمان با تصویربرداری در حال انجام است. این در حالی است که گروه در حال حاضر در منزل خسرو با بازی بهنام تشکر مستقر هستند و پس از آن به دانشگاه تهران می روند و لوکیشن بعدی نیز به بخش ساواک برمی گردد.
وی همچنین درباره شبکه پخش سریال ادامه داد: سریال در ۲۰ قسمت در دهه فجر پخش خواهد شد، اما هنوز شبکه ای به ما ابلاغ نشده است.
«رنج پنهان» سریال پربازیگری که از مهرماه در تهران کلید خورد و همچنان تصویربرداری و تدوین و مسائل فنی ادامه دارد.
ویدئونامه این سریال که بر اساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد و به نویسندگی حسین تراب نژاد و مهدی حمزه گزارش شده، قصه جوانی به نام یوسف را در دهه پنجاه روایت می کندکه دچار درگیری های مسلحانه می شود .
قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، بهنام تشکر، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، فرهاد روشن، مهران میرزایی و… از جمله بازیگران این سریال هستند.
«رنج پنهان» سریال بیست قسمتی است که به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی بیژن میرباقری در دهه فجر آماده پخش می شود و برای سیما ویدئو تولید می شود و قرار است روی آنتن یکی از شبکه های سیما برود.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

banifilm.ir

آخرین مطالب این بخش سینما

پرویز نوری کلینت ایست وود از آخرین ساخته اش «ساعت ۱۵:۱۷ به پاریس»، به سه گانه ای درباره «قهرمانان مطرح روز» چنین استنباط می شود که او عمیقاً به موضوع های واقعی دل بسته است. بعد از «تک تیرانداز...
نویسنــــــده و کارگردان: مسعــــود کیمیایی محصول: ۱۳۴۹ *** رضا موتوری (بهروز وثوقی): وقتی آدم تنها میشه به خیلی چیزا دل می‌بنده. با سایت...
محسن شایانفر قصد دارد تا پس از تولید و پخش مجموعه تلویزیونی «هست و نیست» به سراغ ساخت فیلم سینمایی «نیوجرسی» رود. به گزارش «بانی فیلم»، «نیوجرسی» عنوان جدیدترین فیلم سینمایی محسن شایانفر در مقام تهیه کننده است که...
کنسرت آیهان و سه خواننده آذربایجانی جمعه شب ۴ اسفندماه به تهیه کنندگی یاشار آذرتاش در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد. به گزارش رسیده،کنسرت شاد آذربایجانی به خوانندگی آیهان، بال اوغلان اشرف او، الچین حسین او و نامیک...
  • آخرین مطالب