»   اخبار سیاسی  »   رضا زاده با منش پهلوانی رای داد
۱۷ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۲۶

رضا زاده با منش پهلوانی رای داد

پیرهادی در خصوص رای رضازاده به قالیباف گفت: همچنین باید از برخی اعضای شورای شهر مانند حسین رضازاده که انصافا در حرف و عمل خود پایدار ماند و با رای با قالیباف نشان داد که تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نخواهد گرفت تشکر کنیم.

عضو شورای شهر تهران با مثبت خواندن فضای انتخاب شهردار گفت: انتخاب شهردار تهران در یک فضای مناسب انجام شد و اکثریت منتخبان شورانشان دادند که به دنبال ایجاد فضای سیاست زده در شورا نیستند.

محسن پیرهادی با بیان این که مردم شهر تهران از رفتارهای سیاسی دلزده و ناراحت هستند تصریح کرد: مردم به دنبال تقویت فضای فرهنگی,عمرانی و خدماتی در شهر هستند و این خواسته ها از جدال های سیاسی و پی کیری امور گروهی به دست نمی آید و خوشبختانه اکثریت شورای شهر تهران را درک این واقعیت به سمت انتخاب شهرداری رفتند که سابقه کار او نشان دهنده رفتار غیر سیاسی است.

وی ضمن قدردانی از رسانه ها به دلیل وارد نشدن به فضای تخریب کاندیداها گفت: بیشتر رسانه ها وارد فضای تخریب و حمله به افراد نشدند و این نشان دهنده درک خوب آنها از واقعیات جامعه و رشد فرهنگ رسانه ای و رقابت انتخاباتی است.

پیرهادی در خصوص رای رضازاده به قالیباف هم افزود: همچنین باید از برخی اعضای شورای شهر مانند حسین رضازاده که انصافا در حرف و عمل خود پایدار ماند و با رای با قالیباف نشان داد که تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نخواهد گرفت تشکر کنیم.

وی ادامه داد:رضا زاده منش پهلوانی و ورزشکاری دارد و این باعث می شود با تاسی از آموزه های دینی در وفاداری به قول خود استوار بماند.

سایت شهردار آنلاین نیز امروز به نقل از رضازاده نوشت: رای من در هر دو مرحله رای گیری انتخاب شهردار تهران، به دکتر قالیباف بود.

این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: رقابت بین آقایان قالیباف و هاشمی بسیار تنگاتنگ بود که در نهایت دکتر قالیباف توانست با ارائه یک برنامه منسجم و راهبردی رای اعضای شورا را با خود همراه کند.

رضازاده اظهارکرد: امیدوارم در این دوره مدیریت شهری پروژه ها و برنامه های مفید و در شان مردم بزرگوار تهران به انجام برسد.

 

 

افکارنیوز


آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

رفع حصر تا عید صورت می‌گیرد غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران و عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید،‌ در توئیتر خود نوشت: طبق آخرین جلسات و مذاکراتی که با سران محترم قوا و آقای شمخانی داشته‌ایم، استنباط ما این بوده است...
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور فراخوانی از عموم کارگران شاغل و بازنشسته و نهادهای صنفی کارگری خواستند تا برای روز چهارشنبه (دوم اسفند) با برپایی تجمع صنفی مقابل محل استقرار شورای نگهبان...
مادر زهرا رهنورد صبح امروز دار فانی را وداع گفت. زهره کاظمی مشهور به زهرا رهنورد (زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۲۴ در بروجرد) نویسنده، روزنامه‌نگار و هنرمند اهل ایران است. وی دکتریِ علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی مجسمه‌سازی از دانشگاه تهران...
عبدالله رضیان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اقدام شرکت سامسونگ مبنی بر عدم اعطای گوشی‌های این شرکت به ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک زمستانی کره جنوبی، اظهار داشت: رفتار ناشایست...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب