»   اخبار سیاسی  »   رضا زاده با منش پهلوانی رای داد
۱۷ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۲۶

رضا زاده با منش پهلوانی رای داد

پیرهادی در خصوص رای رضازاده به قالیباف گفت: همچنین باید از برخی اعضای شورای شهر مانند حسین رضازاده که انصافا در حرف و عمل خود پایدار ماند و با رای با قالیباف نشان داد که تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نخواهد گرفت تشکر کنیم.

عضو شورای شهر تهران با مثبت خواندن فضای انتخاب شهردار گفت: انتخاب شهردار تهران در یک فضای مناسب انجام شد و اکثریت منتخبان شورانشان دادند که به دنبال ایجاد فضای سیاست زده در شورا نیستند.

محسن پیرهادی با بیان این که مردم شهر تهران از رفتارهای سیاسی دلزده و ناراحت هستند تصریح کرد: مردم به دنبال تقویت فضای فرهنگی,عمرانی و خدماتی در شهر هستند و این خواسته ها از جدال های سیاسی و پی کیری امور گروهی به دست نمی آید و خوشبختانه اکثریت شورای شهر تهران را درک این واقعیت به سمت انتخاب شهرداری رفتند که سابقه کار او نشان دهنده رفتار غیر سیاسی است.

وی ضمن قدردانی از رسانه ها به دلیل وارد نشدن به فضای تخریب کاندیداها گفت: بیشتر رسانه ها وارد فضای تخریب و حمله به افراد نشدند و این نشان دهنده درک خوب آنها از واقعیات جامعه و رشد فرهنگ رسانه ای و رقابت انتخاباتی است.

پیرهادی در خصوص رای رضازاده به قالیباف هم افزود: همچنین باید از برخی اعضای شورای شهر مانند حسین رضازاده که انصافا در حرف و عمل خود پایدار ماند و با رای با قالیباف نشان داد که تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نخواهد گرفت تشکر کنیم.

وی ادامه داد:رضا زاده منش پهلوانی و ورزشکاری دارد و این باعث می شود با تاسی از آموزه های دینی در وفاداری به قول خود استوار بماند.

سایت شهردار آنلاین نیز امروز به نقل از رضازاده نوشت: رای من در هر دو مرحله رای گیری انتخاب شهردار تهران، به دکتر قالیباف بود.

این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: رقابت بین آقایان قالیباف و هاشمی بسیار تنگاتنگ بود که در نهایت دکتر قالیباف توانست با ارائه یک برنامه منسجم و راهبردی رای اعضای شورا را با خود همراه کند.

رضازاده اظهارکرد: امیدوارم در این دوره مدیریت شهری پروژه ها و برنامه های مفید و در شان مردم بزرگوار تهران به انجام برسد.

 

 

افکارنیوز

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

حجت الاسلام محسن غرویان مدرس حوزه علمیه قم یکی از افرادی است که اعتقاد دارد: « مسایل و آموزه های دینی را نباید به این راحتی خرج احزاب، گروه های سیاسی و شخصیت های بازیگر در عرصه سیاسی کرده تا...
رییس جمهور، سخنانش را با تسلیت مجدد به مردم کرمانشاه آغاز کرد و گفت: امیدواریم دولت و مردم در کنار هم بتوانند به این مردم آسیب دیده کمک کنند. او همچنین از همه کسانی که در 15 روز گذشته به...
حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در صد و بیست و یکمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه اخیرا محمود احمدی‌نژاد در سخنان اخیر خود حملات شدیدی را علیه قوه قضاییه ابراز داشته، چرا دادستان...
هدف ترامپ منزوی کردن سپاه است | آمریکا تحریم کند، شرکت‌های زیادی عقب‌نشینی می‌کنندمحمد اکبری: در حال حاضر پس از ارجاع برجام به کنگره از سوی ترامپ، بسیاری از سوالات در مورد برجام و آینده آن به نحوه برخورد آینده اروپا...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب